neviem ho spraviť

yzy

ked ho fajcis ,tak zaujmite taku polohu ,aby si mohol polozit na tvoju hlavu krigel piva a pozerat pri tom hokej alebo iny sport co ho bavi

RNG

Mozno ma nizko testosteron, to sa pri dnesnej strave stava dost casto.
Doplnky na to existuju rozne, hlavne tribulus terestris a arginin.

anka

nahod tému sex a začni rozprávať, čo sa páči Tebe, čo Ti robí on. A potom sa ho opýtaj, čo by chcel vylepšiť! Ja sa zvyknem priateľa opýtať, čo by chcel zmeniť, nech povie svoj návrh, čo by chcel urobiť a ako. Poprípade nech Ťa drží za hlavu a jemne udáva rytmus podľa seba. Lebo raz som mala priateľa, ktorý to chcel rýchlejšie a terajší to chce pomaličky a jemne. A dovoľ mu, nech sa pozerá, a niekedy aj Ty jemu pozri do očí! Pre chlapov je to sexi!

anka

nahod tému sex a začni rozprávať, čo sa páči Tebe, čo Ti robí on. A potom sa ho opýtaj, čo by chcel vylepšiť! Ja sa zvyknem priateľa opýtať, čo by chcel zmeniť, nech povie svoj návrh, čo by chcel urobiť a ako. Poprípade nech Ťa drží za hlavu a jemne udáva rytmus podľa seba. Lebo raz som mala priateľa, ktorý to chcel rýchlejšie a terajší to chce pomaličky a jemne.

zizy

ale ano mal veľa dievčat predomnou, ja už neviem v čom je chyba bop to kde ho to najviac draždi som už našla to mi aj povedal že tam je to ono...!neni to blbe sa otom rozpravať?ako by som mu to mala povedať?bo ešte niesme tak dlho spolu..tak ešte mi je to také blbe

kacicka

no mozno nemas az tak dobre tahy,ked ho nedostanes k vrcholu a mozno je chyba v nom - nema nejaky problem? alebo to este s nikym nerobil? skuste sa spolu rozpravat,co komu vyhovuje ako sa mu to najviac paci,co ho najviac drazdi.kazdemu muzovi sa moze pacit nieco ine.

zizy

no ano je vidno že ho to až moc vzrušuje a pači sa mu to a je aj fakt že nieje veľmi uvoľneny pritom prave naopak,akoby to držal aby sa nespravil..nechapem prečo...!ani neviem čo mu mam nato povedať a mne je ho hlupe len tak prestať ked neni spraveny....

anka

podľa mňa chyba nie je v tebe, ak ho to vzrušuje a páči sa mu to a nič by na tom nechcel zmeniť, tak je to on, kto sa nevie uvoľniť.