začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

a co sa vlastne stalo...? vycitky, obvinovanie...to iste teraz robim ja mojmu priatelovi, od januara sa zmenil a snazi sa...niekedy viem byt hnusna...

lencok1

tak toto hadam nie, takto nemozes rozmyslat, ja ked odisiel ten moj prec som myslela ze sa zblaznim a nikdy ho neuvidim...po roku a pol sa vratil spat...
vies mozno teraz sa ti zda zivot strasne smutny a zda sa ti ze si bez svojej lasky stratena, ale nezabudaj ze musis mat rada aj samu seba...miluj svojho blizneho ako seba sameho

depka

ja to bez neho nedokážem, zase kvôli tomu plačem, poslala som mu email v ktorom stálo:milujem ťa. Chýbaš mi...Neodpísal mi nič. ja chcem bu´d jeho alebo smrť:(

lencok1

depka urob ako citis,vies neviem preco ste sa rozisli, preco ta opustil, neveim suvislosti, ale ak citis ze ho tak milujes tak...

katty19

trápne to nie je, choré to je! čo je primarané tvojmu zdravotnému stavu, tak neviem, chceme ísť dopredu alebo spatkovať?

depka

som zúfalá...viem, že to bude totálna blbosť, a že sa poriadne strápnim a zhodím a kadečo iné ale ja ho nekonečne milujem. Zajtra pôjdem k nemu, možno že mi ani neotvorí dvere a hodím sa na kolená okolo nôh a budem ho prosiť aby sa ku mne vrátil a aby mi odpustil. Zmením sa kvôli nemu!!!