začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

najhorsie je ze sa nestotuznujeme nazormi...a mne sa zda svojim spravanim voci dtuhym prilis hruby, toto som ja u nas doma nikdy nevidela...

mamca

Hmmmmmm.Čo spoločným bývaním získa on,to si viem predstaviť,ale tvoje obavy sú opodstatnené-ak máš byť v spoločnom byte PRE niekoho a nie S ním,radšej nenáhli.

depka

lencok akože ti to nenačítalo...napísala si text, dala si bublikovať a keď si dáš náhľad tak by si to tam už mala mať

lencok1

ano je to o komunikacii, lenze ta nasa viazne, aspon sa mi zda...mam s nim velky problem, on bol velky sportovec...po skole vsak uz aktivne nesportoval, dost pribral, je nervozny, ma toho vela na krku, a prenasa to na mna...zalozil si firmu a je do toho uplne ponoreny, nevei sa rozpravat o nicom inom ako o svojej praci...lenze ja si zivot predstavujem o niecom inom...

mamca

Nuž,nie som si taká istá,že napredovanie vo vzťahu je spoločné bývanie. Skôr,než spoločne bývať,mali by dvaja spolu vedieť komunikovať,dohodnúť sa...spolu žiť. A to nie je otázka spoločného miesta v byte,ale v srdci. On ho má?

lencok1

depka prosim ta ako mam uverejnit moje pisanicko na bloguje.cz, uz som zaregistrovana aj mam blog, ale mi to tam nenacitalo:(, nemam to tam, co robim zle