Sprawil sa do mna nasilu :(

Príspevok v téme: Sprawil sa do mna nasilu :(
damianka

ahojte mam taku neprijemnu skusenost spred 2tyzdnov ked boli sme na jednej oslave nwo a tham sa zzopar chlapcov opilo ani nie tak poraidne len trochu a zacalo im poriadne sibat boli dost a poriadne uchylny :( fnuq a potom donutili mna aj kamosku k sexu :( to bolo asi to nayhorsie co sa mi mohlo stat aa este ekd sa ptom zacali medzi sebou chvalit ze sa im podarilo urobit do nas myslela som ze sa zabijem.....vteddy som mala 4dni po menzese myslite ze mzoem byt v tom??

???

4 dni po menzese to je velmi velmi mala pravdepodobnost aby si otehotnela. pozor na pohlavne choroby, pre istotu zajdi k lekarovi

meili

Ja na vasom mieste by som to kludne nahlasila policii. A vy, akoze sorry, ale ako mozte nieco take dovolit??? Uz ked ste videli, ze sa k niecomu takemu schyluje, mali ste z tej oslavy vypadnut a nestruhat formu. A predpokladam ze tych chalanov ste poznali a o to viac to nechapem. Keby aj neslo o tehotenstvo, mohli ste barsco chytit, este ked boli viaceri...no ja nemam slov!

damianka

no skor to znasilnenie :( my sme to v ten vecer nechceli valstne pvoedlai sme ze chceme ale len zo srandy a oni to vzali vazne