mam sa vratit?:((

Soraja

mas to tazke. My sme sa s mojim rozisli a potom dali po dvoch tyzdnoch dokpy, tam bol problem, ze sme spolu tak raz za tyzden. No ale to je jedno teraz. Noa terza mi tiez velmi chyba, uz som ho tyzden nevidela a poviem ti uz som zufala. Mozno by bolo lepsie enbyt spolu, ja fakt neviem,a le tiez vidiet ho s inou by ma asi zabilo. No ma sto fakt tazke.Neviem, pozri za pokus nic nedas, ale drz si od neho odstup ale riadny. Ked uz chces byt s nim, tak ti hocikto moze povedat aby si na to kaslala,a le pocuvaj hlavne sama seba a rob to, co chces ty. Ale drzim ti palceky.

kelis

soraya vies ja s nim chcem byt stastna...bez neho by mi velmi dlho trvalo kym by som nasla niekoho takeho ako je on...fakt sme spolu toho vela prezili,krasny rok a takto sa to zbehlo.on tvrdi,ze si zasluzi druhu sancu a ja by som mu ju aj dala,ale keby ma za nejaky dlhy cas sklamal znovu to uz by bola len a len moja chyba a same vycitky ze som mu uverila...skusim porozmyslat..len zabudnut na nho len tak nemozem,lebo kazdy den sa stretavat aj tak budeme,byvame velmi blizko seba:(a vidiet ho s inou.to by bola moja smrt!!ale ostat s nim a bat sa ze co ak??to je nezmysel...

Soraja

kelis no je to pravda, z krasneho vztahu sa moze mavnutim ruky stat stroskotany vztah. Bohuzial v zivote to tak chodi. Keby si ludia vedeli vazit toho druheho a nehladali by nieco ine, tak by bolo vsetko ok. No ja tiez nemam idealny vztah,ale to by bolo nadlho. Ale v oblasti vztahov som uz preskakala vela. Premysli si to poriadne a hlavne tak, aby si bola stastna ty.

kelis

soraja a vsetci ostatni dakujem...vybavila som si predlzeny vikend,idem s kamoskou,tak snad si to v klude premyslim:)sila ako sa z krasneho vztahu zrazu stane jedne velky otaznik-ako dalej....:((

Soraja

kelis tak to s nim vyskusaj, ak s nim chces ostat,a le nevrat s ahned k nemu, nech chlapec zabojuje. Ale ber na vedomie, ze s abudes trapit, pri kazdom dotyku, pri kazdom bozku. Je len a len na tebe, ci vstupis do takeho vztahu a taktiez doverovat mu asi nebudes. Mozno by ta nepodviedol viac krat, ale u takychto typkov je predpoklad, ze to urobi zase. Ale rozhodni s aracionalne a hlavne tak aby si sa netrapila.

kukolinapuk

Ja som feministka . Nikdy by osm to neodpustila . Ale neviem laska je laska , no na ukor ponizenia . Musis vediet sama . No ak sa raz stalo ,to sa neodstane ,a uz tam nikdy nebude dovera ...vsetko sa dosralo

Soraja

kelis mna pred vela rokmi podviedol priatel a hned som sa s nim rozisla. Potom sme sa dali opät dokopy, ale poviem ti, po tyzdni som to ukoncila. Ta dovera mi tam chybala. No ja by som asi vztah ukoncila. jedna vec je, ze ked to urobil raz, urobi to aj druhy krat, treti. POdla mna je hovadina ak niekoho milujes a podvedies ho. To asi alska potom neni, ja by som to nedokazala urobit. No a dalsia vec je, predstav si, ze by ste sa isli milovat, dokazala by si to s nim? Ja by som si predstavovala, ze to co robi mne, robil nejakej inej. No nezvladla by som ani jeden jeho dotyk: Ale to vravim o sebe. Akoze ak ho milujes viem si predstavit co prezivas. Niektori vravia, ze nevera je okorenenie vztahu, ale podla mna je to hovadina. Ak by mna podviedol priatel, koreho fakt velmi lubim, asi by som s nim zostala, ale viem ze dlhsie ako ytzden urcite nie. To sa neda odpustit.

kelis

dakujem vsetkym velmi pekne...vsetko je to bohuzial pravda...neviem ci mu odpustim...a ak aj,tak nezabudnem..dakujem moc!!ak mate priatelov,zelam vam aby ste nikdy nic taketo nemuseli riesit..vazte si svoje zlaticka:(

sedmikraska

Ja som byvaleho podviedla, bola som tak na mol, ze si to absolutne nepamatam- dozvedela som sa to od kamaratiek a ak si to len vymysleli, tak sa to uz nikdy nedozviem, lebo z dotycnym som uz nikdy neprehovorila. Byvaly mi to odpustil,ale stale vyhadzoval na oci a to ma lakalo podvadzat stale. Mala som ale vtedy blbych 16 a asi som nevedela co je naozaj laska. Mojho terajsieho najmilovanejsieho by som nikdy nepodviedla- nemam ani ziadny dovod. Sme dohodnuty ak sa nieco take stane napriklad jemu- ma odo mna automaticky odist, uz by to nemalo cenu