Som normalny,ked milujem ticho???

Príspevok v téme: Som normalny,ked milujem ticho???
verlen

Poradte mi,ci je to normalne,ze som rad,ked sa mozem prechadzat po lese sam,pretoze si daleko viac dokazem vychutnat krasu prirody,nez stale s niekym pocas cesty rozpravat a nemat z lesa nic.Neviem,ci je to normalne,ze som rad,ked si mozem vychutnavat ticho,ze nemam rad ludi,ktori neustale kecaju,ze ma z nich boli hlava a dviha sa mi adrenalin.Neviem,ci je to normalne,ze si viem vychutnat svoju samotu a nepotrebujem neustale s niekym hovorit.Mam okolo seba ludi,ktori si nevedia ani predstavit,zeby s niekym boli a aspon chvilu mlcali.A pre mna je ticho ako balzam na dusu.Som teda normalny?

mikaela

Ja tiež milujem ticho v niektorých situáciách alebo chvíľach. Som spoločenská, ale na druhej strane, viem najviac zrelaxovať sama a vychutnávam si ticho.Som v znamení vodnára-o nich to je známe.A ty si v akom znamení??

Alternativa

Je vela ludi s Tvojou "krvnou skupinou", Verlen. Aj ja som rada v ich spolocnosti, alebo sama, s tichom prirody, knihy, hudby,...ano, aj hudba ma svoje ozdravujuce ticho :D.

andie

ked som chvilu zila v anglicku, tak som takmer kazdy den bravala bicykel a chodievala do lesa. bolo to naaaaaadherne, nasla som si tam jeden strom, na ktorom bolo zavesene lano. raz som tam presedela celucicky den.. nikdy som nikomu neukazala to miesto, vzdy som si ho vychunavala sama :)

daniell

Bud rad, ze to dokazes a straz si to ako vzacny dar...
Vela ludi sa o to snazi i dlhe roky bezvysledne a velmi radi by sa s tebou vymenili...

damaxy

verlen to znie velmi basnicky,takze to ticho potrebujes k premyslaniu kochaniu sa oddychu tvorivosti,ja tiez milujem ticho a samotu a ticha prechadzka uzasne mnozstvo pre vnimanie prirody,ktorej sme boli sucastou.Tato symbioza sa bohuzial vytraca.Je dobre ,ze to tak citis a myslim,ze aj prirodzene a zdrave.Takze si to vychutnavaj..