28 rokov - bolesti klbov

Príspevok v téme: 28 rokov - bolesti klbov
pr managerka

ahojte, som baba mam 28 rokov, a velmi ma bolia bedrove klby a kolena. Je to uz dlhsi cas, niekedy citim len unavu ale pocitujem aj bolesti v klbe celkovo. pri chodi sa citim unaveno. mam sedave zamestnanie, no denne chodim po schodoch, cez vikendy som v zahrade na bike alebo sso psom, a venujem sa joge.
Je to nieco vazne?

prešov

ahojte,uz od septembra sa trapim s krcnou chrbticou,je mi stale na odpadnutie,kruti sa mi hlava,trasu sa mi ruky,oblieva ma studeny pot,ale neurochirurg mi povedal,ze trpnutie ruk nema nic spolocne s krkom,lebo krcne svaly a nervy nie su poprepajane s nervami na ruke....uz sa trapim rok...prisla som aj o pracu,od septembra mam novu....rehabilitacie mi poskodili....mna boli nenormalne aj medzi lopatkami...moja diagnoza je protruzia diskov 4,5,6 stavec

RNG

Imunita sa da posilnit roznymi doplnkami, v prvom rade dobrou crevnou florou(proboitika) a ak to nestaci, mozno brat aj dlhorocne antimikrobialne a imunitu posilnujuce doplnky v malych davkach.

andulka

Mám podobný problém už asi 3 roky. Neviem, čo mi je. Bolievajú má zápästia, kĺby na prstoch rúk a nôh, chodidlá, kolená, bedrové kĺby, pričom vždy na inom mieste. Akoby tie bolesti "putovali" po celom tele. Niekedy mi mierne opuchnú. Brali mi na reumatológii krv, pričom reuma a artritída vyšli negatívne. Niekde som čítala, že to môže byť spôsobené bakteriálnou infekciou /chmalýdie príp. iné/ alebo je to porucha imunity. Robili mi testy aj na autoimunitné ochorenie. Vyšiel mi antinukleárny faktor pozitívny. Neviem ale, čo to znamená. Môj imunológ má dovolenku a krvopotne zháňam informácie, kde sa len dá. Treba to riadne preskúmať. Možno máme rovnaký problém. Keď budem vedieť viac, ozvem sa. Andula

RNG

Po intenzivnom lieceni atb.(2 x atb, 3 tyzdne + )v tomto zrejme zanedbanom(vyse 1/2 roka starom) pripade je dobre brat na boreliozu extrakt z olivoveho listu(3x1gram,15% oleuropein), lebo casto aj silna antibioticka liecba je nie kompletne uspesna a zvyskova infekcia sa vrati za niekolko mesiacov spat.
Extrakt z olivoveho listu je silno antimikrobialny a mozno ho brat roky bez bocnych nasledkov.

Na nasledky klboveho poskodenia boreliozou(aj na ine klbove problemy) je dobre brat doplnky na klby(glucosamin, chondroitin, MSM,hyaluronicka kyselina a rozne potrebne oleje(EPA, DHA ,GLA)na chadzajuce sa v rybacom, lanovom borakovom a pupalkovom oleji.
Pri bolestiach je dobre pouzivat aspon na cas, kym sa to aspon trosku nezlepsi aj protizapalove doplnky(quercitin + C, bromelain,ashwagadha, dumbier, curcumin,..,)

Ciste prirodna liecba Boreliozy je pouzitim Samenta(extrakt z uncarie tomentosy, TOA free 2x10 kvapiek denne), 3x1.5 gramu extraktu z olivovych listov, 6+ lyziciek koloidnej striebornej vody(kazde 3 hodiny jedna+) a plno enzymov(bromelain, serrapeptaza,pankreatin) a vitaminov(A B C D E.)