PRIDAJTE SVOJ NAZOR PORADTE AK VIETE CO TOMU CHYBA

Príspevok v téme: PRIDAJTE SVOJ NAZOR PORADTE AK VIETE CO TOMU CHYBA
nerozhodna

aj vy mate niekedy pocit ze by ste chceli mat dom auto a zit si svoj zivot a nemat frajera mam priatelaale niekedy mam pocit ze by som radsej bola sama teda myslim nebyvala v spolocnej domacnosti neviem mam taky zvlastny pocit som s priatelom dva roky ale mam pocit niekedy ze by mi vyhovovalo viac sukromia a mat miesto kde byt sama sice byvame spolu ale niekedy si pripadam ako by som nebola pripravena na spoluzitie z niekem a inokedy som rada ze sme spolu neviem aj som rozmyslala nad detmi ale teraz nerozmyslam nejako ani deti nechcem nechce sa ani vydat a to som rok dozadu uvazovala ze tento rok sa vydam neviem nieco ma tak niekedy potlaci aby som to nerobila , jeden den chcem si zobrat partnera a chcem s nim mat dieta a druhy den mam pocit ze nechcem deti ani svadbu neviem ci mam take stavy alebo co ale mam taky pocit ze ludia ma sklamavaju viac ako som si chcela pripustit mam 29 rokov ale niekedy mam pocit ze mam ale 15 rokov uplne taky pocit bazmocnosti neviem ci mam nejaku poruchu vadu alebo co alebo je to depresia , ozaj volakedy som mala aj sexualne vztahy zo zenami a niekedy si predstavujem ze by som mohla byt aj zo zenou teda mne by to bolo asi jedno zalezi ku komu by som citila lasku ci ku chlapovi alebo zene a to si hovorim ze nie som bisexualka tak rada uvitam vas nazor

damaxy

sama si davas odpovede co mas robit,len nevies najst odvahu to naplnit.Neviem reco,asi je to tazsie ako to co si citam ,ale vidim,ze dobre ti je to aspon zo seba vyliat von.Uvedom si svoju cenu,uvedom si ze si zenska bytost,kvetinka ,ktora potrebuje slniecko aby kvitla,mas dost toho slniecka?Neuvednes,rozkvitnes?

sedmikraska

vyskusaj chodit do jazykovej skoly. Mozno najdes aj zadarmo- budes tam s novymi ludmi a aj sa trosku pohnes s recou a praca sa lahsie najde. Ja neviem dobre ani blbu anglictinu, najhorsie je , ze sa neskutocne habim rozpravat pred mojim priatelom

nerozhodna

ono je to tak ze ked mam frajera pomaly vecne nemam pracu lebo to nikomu co ja robim nevyhovuje tak sa vzdam prace a samozrejme na pracu mam svoje predpoklady co by som robila a nie co mi kto nanuti takze pracu nemam a stastna som bola dokial vam niekto nezacne vyhadzovat ze ako sa tu u neho mozte mat super lebo tu je lepsi zivot ako na slovensku lebo tu je viac prace si najst lebo tu mozem mat druhych kamaratov ja mam kamosov na slovensku a nemienim sa vzdavat nikoho pracu som si chcela najst ale zatial smola nemam , a toto ze stale byt doma zavreta a ked ti niekto povie ze sak chod vod ale ved si viete predstavit ked nezarabam nemam peniaze a to si mam pytat jak skolacka ze daj mi peniaze tak asi nikam nepojdem a frajer ten radsej bude pracovat ako niekam ist to uz co je keby som bola na sk idem s kamosmi von najdem si pracu sice menej platenu ale urcite hej tu kde som anglina nie je nic zaujimave potrebujem tu jazyk tejto krajiny kde som tu anglicky kazdy rozprava ale treba mi aj iny jazyk ich rodny co tu maju tu zato ze viem iba anglicky robotu nedostanem a to ze mam vysoku skolu to mi tiez nikto robotu neda lebo zas neviem ich jazyk takze som tu ako v zacarovanom kruhu a este aj toto ja asi nie som na spolocny zivot a hlavne v dome co nie je moj a potom mat vyhadzovane ze ked sa ti nepaci sa mozes spakovat tak to asi tiez nemam zapotreby takze takto sa to kruti dokola a dakujem vam za prispevky

poliewoocka

Ak hladas unikove zadne dvierka a nieco ta trapi,tvoje podvedomie ti sepka:mmm...tak toto asi nie.Porozmyslala by som este aspon pol roka.Ved naco sa ponahlat?Naco svatba,deti a neviem co este ak clovek nema byt stastny a nepocituje zivotne naplnenie?

sedmikraska

Pises moj pribeh skoro od slova do slova. Je to fakt velmi tazke, ja ale uz viem, ze odtialto vypadnem za tyzden- keby nie, tak aj tak ma tu asi nic neudrzi- zblaznit sa nechcem.

nerozhodna

ano vlastne odopieram jemu vadi aj keby som sla na dovolenku na tyzden s babami alebo keby som ostala niekde dlksie ako tyzden vsetko mu vadi tak ja sa prisposobujem jak somar a to je to ze nemam pracu to jej jedna vec a nie som na slovensku takze este mi aj nadava ze preco si tu nenajdem kamaratky a kamaratov ale nieje to take jednoduche ked ste v cudzine a ze co si viem tolko vypisovat a vyvolavat s kamaratkami tak za jedno sa mu nelubi ze tu nemam kamarataov a na druhej ze preco so starymi kamoskami tolko vykecavam a hlavne on stale pracuje ci doma ci v praci stale ci chcem ist cez vikend niekam on stale si najde doma pracu a ja som tu jak sama opustena on asi dufa ze mu stale budem pomahat ale nie kazdy je ako on ze len robotu hlada mozno je to tym ze vekovy rozdiel je medzi nami 10 rokov
neviem ci mam ist naspat na slovensko teda situacia je zlozitejsia ako vidite

agina

Ako sa hovori, kazdy chce to, co nema. Myslim si, ze je to uplne normalne, ze mas taketo pocity.Mozem ta ubezpecit, ze taketo pocity maju aj ludia v dlhorocnych manzelstvach.Niekedy ta to tak prepadne, ze najradsej by si mala niekde sama domcek, zahradku, auto a zila "nadivoko". To je uplne normalne. Ale tak ti poviem, ze keby sa ti to nahodou splnilo, nebola by si stastna, respektive, bola by si stastna len chvilkovo. Nemala by si sa s kym podelit o tu radost.Samemu cloveku je zle.Je to tema na dlhe rozpravanie.

curious

A nie je toto len vymysel z nudy?
Ak ho nelubis hladas na nom chyby, radsej bud sama.V kazdom vztahu to sem tam vyzera pochybne a to este nie je dovod ukoncit to.
V 29 by clovek mohol poznat svoju orientaciu, takze ak to este nevies, nepripada Ti to akoby si ho vodila za nos?

ewa

Este si nestretla pravu lasku.Ak ju stretnes,tieto myslienky ta prejdu.Na dieta zatial nemysli.Odid od priatela,bud nejaky cas sama,dopraj si sukromie a cas.Na lasku nikdy neni neskoro,aj tvoja ta niekde caka.Vela stastia!

damaxy

mam pocit,ze si odopieras veci,ktore si mala pred vztahom,nevies byt vo vztahu slobodna.Preto chces unikat,skus sa vratit myslou tie roky dozadu ked si bola sama a preskumaj v com je rozdiel iste nieco objavis,najme byt sama sebou