antikoncepcia v USA

majidlo

miska,ja som tiez v usa doteraz som brala antikoncepciu,asi 5 r ,brala som orto tri-cyclen lo nemala som s nim ziadny problem,bola som na vysetrenie v planned parenthood na clinice je to tam ovela lacnejsie pokial nemas insurance,krabicka ma tam vysla na 17$ ale to zalezi od vysky tvojho platu lebo oni si robia tabulky kolko zarabas a td,ale su velmi mily tam drzim palce ak mas otazky opytaj sa

emala

Do nonoxylu by som sla jedine s kondomom:) My ficime na prerusovanej sulozi. Ked je chlap skuseny a vydrzi a zena pozna svoj cyklus, nie je to problem. 20tkam by som to vsak neodporucovala. Hlavne takym, co maju rovnako mladych priatelov.

RNG

Ja som zo starej gardy, uz je to roky co moja zena pouzivala antikoncepcnu penu(s obsahom nonoxynolu, kyslej zlucenine zabijajucej spermie, ktora sa prakticky neabsorbovala)
Kysla antikoncepcia nie je nic noveho, pouzivala sa aj za cias Kleopatry v Egypte.
Rozhodne nie je tak nebezpecna, ako hormonalne pripravky.

emala

Aj ja si to myslim, dievcence si myslia, ze ked sa citia dobre, ked to beru, tak to bude ok, ked to vysadia. Keby tak vedeli...Okrem toho umelo si blokovat vajecniky, aby sa nevylucovalo vajicko, ved to je chore. Moja neter ma 20 a berie to, ide ma rozhodit.

andie

emala, to som nemyslela na teba.. zacinam byt akosi alergicka na niektore prispevky o hak, lebo tie zeny castokrat nemaju sajn. no mozno to bude aj tym, ze sama som proti..hormony su strasne svinstvo a obrovsky biznis

andie

nehnevaj sa, sama si vybrat ake hak budes brat je neskutocna nezodpovednost voci tebe samej. vysoke mnozstvo estrogenov sposobuje nadorove bujdenie. takze ak ich nemas nedostatok nerob sprostosti a daj si srpavit krvne testy a porad sa s lekarom.

emala

Je tu dostat len hak s vysokym mnozstvom hormonov 30, 35 mikro estrogenu, ja som si hak nechala posielat postou z domu. Bud ti to daju aj v lekarni, alebo ked tu chodis na vysku, predpisu to aj tam, nie je tazke to ziskat...