moj rozvedeny priatel

Príspevok v téme: moj rozvedeny priatel
amalka1

Ahojte! Mam priatela, velmi ho lubim a nechcem sa ho vzdat. Trapi ma to, ze je rozvedeny. Nema sice deti a dokonca ma vybaveny aj cirkevny sud, mna ale trapi, ze ak by som s nim ostala pre neho by to uz nebolo prve manzelstvo a myslim ze by to uz nemal take krasne ako so svojou byvalou. Bol s nou 11 rokov. Teraz uz neudrziavaju kontakt, deti nemali a on uz minulost uplne odstrcil a chce zacat odznova. Ak viete, poradtte mi, aby som sa prestala trapit a rozmyslat nad tym ake to mal on vsetko pekne so svojou byvalou predtym ako sa rozviedli. Inak ja mam 21, on 32, ale vekovy rozdiel ma netrapi. Vopred vdaka. Je pravda, ze my mame krasny vztah az na toto moje trapenie, ked si vsetko predstavujem.

bekyna3

vceliatko1 ma pravdu...presne ako ti napisala ze mozes byt rada ze nema dieta z prveho manzelstva...je to tazke sa nielen delit ale pokial natrafis na blaznivu byvalu ktora by chcela tvojho chlapa len znicit tak je to naozaj tazke..ja som tiez ten pripad ze mam rozvedeneho priatela, ma syna z prveho manzelstva..a uprimne tiez ma trapilo ze nie som ta prva s ktorou bude mat svadbu aj nie som ta prva ktora mu da dieta:(...ale co uz jednoducho to musim tak brat...ale ty mozes byt rada ze nemusis aspon uvazovat aj nad peniazme ktore vzdy musis mat navyse pre to dietatko ktore sice nie je tvoje ale tvojho buduceho manzela...nechcem aby to vyznelo zle ze ide len o peniaze urcite baby ktore maju rozvedenych priatelov s detmi vedia o com pisem ..ale mozes byt naozaj stastna ze si s nim, lubis ho a neries jeho minulost!!!lebo nic aj tak nevyriesis a nezmenis uz!!neda sa to vratit spat!:)

vceliatko1

Amalka1
Máme podobné osudy, tiež mám rozvedeného priateľa ktorí je odo mňa o 12 rokov starší a z prvého manželstva má aj malú dcérku.Myslím si, že si robiš zbytočnú hlavnu, lebo chlapi to neberú tak ako my...Ja som tiež stále uvažovala nad jeho minulosťou tým že bol ženatý 12 rokov a že so mnou už taký šťastný nebude...Ale keď som bola na veľkých pochybách a spolu sme sa o tom rozprávali povedal, že za ten rok a pol čo sme spolu zažil viac pekných chvíľ ako v celom manželstve...Môžeš byť rada, že v prvom manželstve nemal dieťa, lebo to by ťa asi zožieralo viac. Je dosť ťažké zvyknúť si, že sa o chlapa musíš deliť...Takže minulosťou a ani budúcnosťou sa netráp - slová môjho chlapa, ži pre súčasnosť...

zebra_

ahojte, najde sa tu aj niekto, kto ma rozvedeneho priatela (manzela), ktory ma svoje dieta/deti pri sebe? ake to je? ako vas prijali?

lea

vsak nad tym sa vobec netrap. co ta po jeho prvej manzelke. vsak on je s tebou a to je dolezite. moj frajer je dokonca este stale zenaty, ale 5 rokov spolu neziju, a vobec mi to nevadi. skor mojim rodicom

elablue

Amalka vezmi si to tak ze sice budes uz jeho druha manzelka ale mozes byt zaroven aj prvou zenou s ktorou bude naozaj stastny, takze nezaoberaj sa minulostou.

Aria

Ahoj Amalka, ja mam tiez priatela ktory je rozvedeny a dokonca ma syna. Tiez ma chvilku trapili taketo pochybnosti ako teba, ale sme spolu 2 roky, velmi sa lubime a dokonca sme sa toto leto zasnubili. Viem co ho trapilo v predoslom manzelstve a tak viem ze to dalej nemohlo fungovat. Snazim sa vyvarovat tym chybam a preto mame krasny vztah. Aj svadba aj narodenie babatka bude pre neho uz sice nieco co pozna, ale na druhej strane si hovorim, ze fajn.. aspon bude vediet co treba robit. Aj mna mrzi ze nasa svadba nebude pre neho prva tak ako pre mna, ale urcite bude jedinecna, pretoze tam budem my dvaja... Akurat ma trapi, ze sa nemozme vziat v kostole. Drz sa a nevzdavaj sa svojej lasky, pretoze kazdy vztah je iny, vzacny a jedinecny...

sunnysweetie

oprava..nieco som pisala v pritomnom case a nieco v minulom..nasi su spolu uz 23r.
ale to,co som opisovala sa stalo,ked som ja este nezila..len som to chcela uviest na spravnu mieru :)
..takze teraz mam velku nevlastnu sestru..ktora bola vtedy to male dievcatko :)))

sunnysweetie

ahoj amalka :) to,co bolo..bolo..teraz si tu ty.a ty a vas vztah je pre neho nieco nove..poznam z vlastnej skusenosti..moj znamy sa rozviedol..ale preto, ze ho zena podvadzala..prichytil ich..co bolo najhorsie,zostala z toho nestastneho manzelstva mala dcerka :( ktorej teraz chyba tatino :(
ten znamy si po niekolkych mesiacoch nasiel vaznu znamost..su spolu dodnes..miluje ju nadovsetko a vazi si ja ako nikoho predtym,pretoze ho nepodvadza..
su najstastnejsi par na svete..su to moji rodicia..
mozem ti povedat, ze ked ocino uz raz zakopol,tak teraz si to vsetko,co dostava od mmainy vazi nadovsetko..

nemysli na tu predtym..ved kopec chalanov malo byvale..
on teraz nemysli na to, co bolo, ale na to,co bude..a to bude s tebou :)))
tak sa z toho teskaj..
ved vsetko,co s nim budes robit..aj pre neho bude poprve-s tebou :)
tak to ber tak!!!cmuk
on si ta urcite velmi vazi..drz sa :)