Fajcenie sa rovna chudnutie?

zabicka1611

aby ste nahodou nedoplatili na to, ze chcete schudnut fajcenim!! ja som tiez kedysi fajcila...no asi ako kazdy zo zvedavosti a potom sa dostavili zdravotne problemy...zacala som odpadavat, zle sa mi dychalo a moje srdce sa rozbuchalo ako keby som snad behala niekolko sto km!! hrozne cosi..dnes uz cigarety ani nemozem citit..nechodim moc do spolocnosti lebo fajci sa skoro vsade(len tak do picerky alebo do barov kde sa fajcit nesmie - u nas take su!!)!! a doma? otec si zvykol fajcit vonku..pochopil ze zdravie rodiny je na prvom mieste!! :)

lolika

No aj ja teda pridám svoj názor..začala som fajčiť od 16 v lete tento rok budem mať už 18.a povedala som si dosť.síce nefajčím pravidelne, ale minulý rok od leta som pribrala tak 6-7 kíl.Snažím sa už zdravšie stravovať,lebo je pravda že ľudia kt.sú dlhšie bez cigarety ju nachrádzájú jedlom..Lepšie si ísť zacvičiť a cítiť sa skvelo ako si privodiť nejaké ochorenie..:)

myscheelka

Ako ja fajcim 4 mesaice s chudla som 12 kil verte ci neverte.... a ani dievca po cige nesmrdi ked si da zuvacku, ako chlapi su nieco viac ako zeny?? preco by sme aj my zeny nemohli fajcit bez toho aby sa na nas niekto krivo pozrel??
debilina
ako mne cigeraty pri chudnuti dost pomohkli, viem ze si nicim pluca a celkovo aj zdravie ale nikdy neviete kedy pride den kled sa vam nieco stane a zomriete... ja si budem uzivat zivot pokym ho zijem aj ked s cigarektou v ruke :))

zazie2112

Jaj ludia, taka by som bola rada, keby sa to overilo aj u mna, ze z fajcenia sa nebodaj pribera...asi je to individualne, urcite je sprostost zacat fajcit, aby si schudla, to neschudnes, ale je pravda, ze ked som skusala prestat, tak som pribrala, aj som viac papala a je vedecky dokazane, ze fajcenie zrychluje metabolizmus. Ale keby som mohla vratit cas, NIKDY nezacnem, jeto smradlave svinstvo, ktore ta zoziera zvnutra.

ach jaj

nikolka,,,ja som fajcila 5 rokov a namiesto chudnutia som priberala,,,lebo vzdy ked som si zapalila,,,tak ma nenormalne rozborel zaludok a v momente som bola hladna,,,mala som na to nervy,,ktomu som si narobila take rany na plucach ze som mala velmi blizko ku rakovine,,,zacali sa mi mastnit vlasy, tvar uplne bleda, taka plet typicka co maju fajciari,,,zacala mi starnut,,,a na to ze mam 17 rokov,,,dost cudne co,,,takze moja ser na to,,,oplati sa ti byt chuda,,,ale proste spadnute lica,,,zostarne ti pokozka,,,zdravotne problemy a tak dalej,,,ako toto chces? byt chuda, zavisla a skareda?? ako vies prestala som fajcit,,,zacala sa kontrolovat v strave,,,zacala som jest delenou stravou,,,ze si das napr maso a ktomu zeleninu,,alebo ryzu zo zeleninou,,,a pravidelne jem,,,rano, poobede a vecer,,,ale nemozes jest po 6 hodine,,maximalne tak ovocie,,ale mne to ovocie robilo zle,,,ze som po nom bola hladna,,tak som zacala jest po 6 hodine vzdy banan,,lebo jediny ma zasitil...a teraz som zdrave pekne chude dievca,,,tak radej skus tento sposob,,,,pre krasu sa trpi,,,ale fajcenie,,haha skor pri fajceni sa trpi pre skaredost,,tak tak

lethe

hej to je kravina. ide o to, ze ten kto fajci a prestane, zacne si po jedle miesto cigy davat napr. cokoladu (vlastna skusenost) - takto sa moze stat ze priberies. ty si to otocila naopak, tak to nie je

sico

PRE NICK: Nikolka... nie od fajcenia sa nechudne ale pribera je to vedecky dokazane. FAJC A SCHUDNES tak toto je NONSES - nezmysel... ak chcete schudnut naozaj a bez fajcenia staci toto spravit. 1 a 2 den nic nejest iba pit cistu vodu do 17:00 a potom uz ani nepit rano na 3 den hod vonku do obchodu a kup si Gepefruity. ANO gepefruity su najlepsie ovocia na chudnutie.

veronika

je vedecky dokazane ze fajciarky su v priemere lahsie o 0,4kg co nie je ani pol kila cigarety si trochu zrychluju metabolizmus ale ze by sa z nich nejak uzastne chudlo sa povedat neda funguje to na placebo efekte