Fajcenie sa rovna chudnutie?

terrrr

to je pravda ak nefajcis a nikdy si nefacila to ti nepomoze a radsej nezacni....ja si zafajcim iba ak mam strasne nervy inac nie a radsej cvicim a pohybujem sa ako ciga.....tu iba raz za mesiac....ale je pravda ze potlacaju nejest ale zas aj to ze potom si aj dost nervozna kazda kravina ta vytoci :-) radsej vypi 3l vody denne a uvidis ako rychlo to pojde...............a pre tich co sa zahanaju rakovinou....kazdy clovek aj ked nefaci moze dostat rakovinu takze o tom a poznam ludi co fajcia od detsva a zomreli na uplne nieco ine :-D:-D a aspon vieme na co umreme no nie????:D haha pekny vecer

rodrigez

takto... ak fajcis mas mensiu chut na jedlo... ak fajcit potom prestanes, mas viach chut do jedla, hlavne kvoli abstaku, resp. nahrade za cigy... ale ak si nikdy nefajcila a si tlsta, tak z cigariet urcite neschudnes... akurat budes k tomu aj smrdiet... staci takto???

nany

no niekedy sa nestacim cudovat, ake otazky si dokazu ludia vymysliet, preboha!!! sak si fajci, dostan rakovinu z toho a zaisto schudnes! preboha, ludia, sa uvedomte...(to patri nikolke,co sa pyta hlavne, bo vacsina to tu "neschvaluje" taky dr*ly napad!)

terrrr

no baby ja vam poviem že fuj sa hovori iba na hovno!!! vy drzite diety jete dajake kraviny ja by som mohla povedat tiez fuj 100 ludi 100chuti oki??? A suhlasim s tim ked drzite dietu nedjboze zjete kus viac ako popri diete mate to dvojnasobne hore, ale ak zdvyhnete svoju prdelku a zdvyhnete aspon 15x hore dole nohy kazdy den aspon 3x tak schudnete ovela skor ako dietami a nic sa vam nevrati!! hovorim vlastnou skusenostou za mesic som zhodla 5-6kil a ako??tak ze som jedla pravidelne kazde dve-trie hodiny popri detoch som sii to musela nacasovat a mala som pohyb takze rano 10brusakov obed 10brusakov plus ake take cviky na nohy len tak po 10x hore dole a vecer som poskakala aspon 15 minut jasne ne vzdy sa mi chcela ale ako sa prinutit nejest tak sa da aj prinutt pustit mp3 prehravac a hajd do pohybu papapapapa

seda

1. z fajcenia som neschudla
2. ked som prestala fajcit tak som nepribrala
ale ked budes fajcit tak budes chrchlat, smrdiet, zle to vyzera, umrtvi ti to cuch a chut, stoji to prachy a obmedzuje ti to kazdodenny zivot. privolavas si rozne choroby, obmedzujes dymom zivot a zdravie inych ludi a zivotne prostredie, vyzeras ako slaboch zavislak. Zacni radsej zdravo zit a vahu zahod

majkaaa

smrdí...môj manžel našťastie nefajčí.Ale túto otázku zadávala baba,tak som odpovedala babe.´Pre mňa je fajčenie smrad,neznášam to.

majkaaa

Z fajčenia skôr prídeš k rakovine a prázdnej peňaženke,ako ku peknej postave. A navyše...keby som bola chlapom,tak babu po cigarete nebozkám...fuj ten smrad

zuzca26

z fajcenia ako takeho sa nechudne ale potlaca chut do jedla a je to ako kompenzacia jedla cize nastava chudnutie
co sposobi aj spomalenie metabolizmu, cize ak clovek prestane fajcit tak bude mat neuveritelnu chut do jedla a naberie este viac