prosim o radu

shine

AKO prve ti poradim, nabuduce nepi tolko, ani nevies kolko zla je sposobene alkoholom. Ok nehovorim, ze si nepripi obcas s kamratmi rodinou, ale natolkoto si sa nemal opit naozaj. Vies a to ta vec ta bude este poriadne dlho hnevat, ale sam si za to mozes, bez to ako trest. a kazdy trest sa raz skonci. Skus spravit nejaky dobry ozaj dobry skutok, ktorym si napravis ten zly. a necit sa trapne, opity ludia casto robia hluposti, a ty z tvojej si sa aspon ponaucil, vies co nemas na buduce robit?!..opit sa az tak, ze nevies co robis.

bla bla

ze tak potom bi som bol clovek co rozbija rad potom bi som bol zvlasna zmeska osobnosti lebo vzdi ked pijem neco vivedem takze bi to bolo moc cisty chaos skratka

bla bla

KED UZ ide otoo nejsem buzna ani bi lebo kebyze to sem bi ma to nesralo skratka ma to sere a najradsej bi sem to vimazal ze zivota nevem co sem nepovedal ne

aeq

HAHA :D Aký magor,tak vieš o tom,že najebaný ludia sa najviac prejavia akú majú povahu?Tak ty si určite minimálne bisexuál,ani o tom nevieš debo...

ewa

Hlavne to nikomu,ale naozaj nikomu nepovedz.Casom zabudnes,ale ak sa to niekto dozvie,budu si z teba utahovat!Vela stastia a pi menej!

sedmikraska

Dufaj, ze sa to tvoji kamarati nedozvedia a neozer sa tak, aby si to nevykecal. Ser na to a daco si kup za lahko zarobene prachy :)