dietatko,vysoka horučka

kola

ak nezabera paracetamol do pol hodiny,podava sa 2mg diazepam polovicka tablety,telicko sa upokoji,a horucka zacne klesat.netreba sa bat,mam rovnako velku dcerku,a tiez mame problem zrazit horucky.diazepam predpise dets.lekar.

poliewoocka

este doplnim:
najvhodnejsi a najucinnejsi zabal:
nakrajat studene zemiaky na kolieska hrube asi 0,5 cm a poukladat na celo,hrudnik-horna cast,vyhni sa srdcu- a vnutorna strana predlaktia.

RNG

Ak ma viralne ochorenie, antibiotika nezaberu.
Je dost roznych doplnkov vyzivy, ktore su silne antiviralne, napr extrakt z olivovych listov, ciastocne aj aloe vera, echinacea, astragalus, baza.
Tiez selen a zinok.
Kedze sa jedna o male dieta, forma musi byt nie v tabletkach ani v tobolkach. Problem z extraktom z olivovych listov je, ze je dost horky na chut.Aloe, baza, selen a zinok su fajn, daju sa zamiesat do jedla .
Davkovanie na 4.5 rocne dieta by bolo podla vahy cca 1/3 dospelej davku
Takze selen 100mcg(pol tabletky rozdrvit), zinok 15 mcg(pol tabletky)
aloe niekolko lyziciek, bazova stava alebo lekvar ci kompot niekolko lyziciek.
Vysoke narazove davky vitaminu C tiez pomahaju. Ja si tak-a cela moja rodina a znami, liecim viralne nakazy za dva max 3 dni.(neutralna forma lepsie absorbovatelna a dlhsie sa drziaca v tele, nedrazdiaca zaludok Ester C), pre dieta 1/3 gramu za hodinu, 1 gramove tabletky sa daju rozdrvit na prasok a podavat v jedle alebo napoji)
Tiez koloidne striebro moze byt pouzite, niekolko lyziciek denne.To ma len slabo kovovu chut,je to vlastne len velmi cista voda s miliontinami primesi striebra.
Vsetky tieto sa mozu kombinovat a s antibiotikami ani s ibalginom by nemali mat ziadne kontraindikacie