drkotanie zubov z nicoho nic

majka s.

ibaze ja som taky bojazlivy typ. bojim sa niekomu povedat narovinu, co si myslim. ked sa na to odhodlam, tak bud zacnem slzit alebo sa roztrasiem a zacnem koktat. ale ked sa na to odhodlam, tak som schopna cloveku vycistit poriadne zaludok.

majka s.

a ked som mu napr. povedala nejake poziadavky zakaznikov, ked sa pytal, ze co si ziadaju, tak mna ignoroval, ale ked sa ozvala ta druha, no tak ju pocuval. povedala som mu napr. ze sa zakaznicka stazovala na jednu obalku z umelej hmoty, lebo sa rozpadavala. a ta "kamaratka"??? povedala, ze jej sa ludia este v zivote nestazovali na nic (hoci ona prave predala tu obalku). nechapem, ako som mohla byt tak sprosta, ze som ju podrzala pred sefom, ked mala dostat zdrb, ze nebola v kopirke vtedy, ked mala byt. odisla si na 2 hodiny s frajerom totiz a tie 2 hodiny mala normalne brigadovat v kopirke. takze som tam ostala ja, aby som sa zaucila a tie hodiny vlastne mala zaplatene ONA!!! ked sa nastvem, tak odidem z tamade (uz mam zarobenych 900 sk a to mi staci) a so sefom si vyjasnim vsetko. poviem mu celu pravdu. nechcem byt hnusna, ale ja tam uz nebudem, takze co sa stane, ma nemusi zaujimat :o(. takze mozno z toho som nervozna...

majka s.

ale coho sa bojim? myslim, ze nicoho. nasla som si sice novu brigadu, kde sef je dost prisny a dost vela veci mi uz padlo na hlavu. napr. kamoska, co tam robi, mi nevysvetlila nejake veci ohladom hrebenovky a spravila som chybu, za ktoru ma sfukol sef. a kamoska este sa vyhovorila, ze mi to ukazala a on uveril jej, lebo uz dlho tam robi. ja mam na starosti denno-denne uzavierky v pokladni. z nervozity (kedze tam robim este len tyzden) som videla na pokladnicnej paske, ze tam chyba 1000 sk. ale ked som prisla na druhy den a bola som pokojnejsia, vsimla som si, ze tam chyba len 10 sk (co sa moze stat, ak zle vyda niektora z nas). vzdy ked vidim sefa (co ho vidim raz za uhorsky rok), tak mam strach, ze za co ma zasa zdrbe. moze to byt z toho???