hanbit sa chodit po ulici a nosit minisukne,co s tym?!

Príspevok v téme: hanbit sa chodit po ulici a nosit minisukne,co s tym?!
zvlastna

mozno si niekto z vas pomysli ze nie som normalna a mozno naozaj nie som...ale mam taky divny problem uz od mala...strasne mi vadi ked ludia po mne pozeraju...pamatam si este ked som bola mala ze mama ma rada vyobliekala do pekny siat a tak a ja som sa priserne hanbila ze vsetci ma ocumuju.ten problem mam doteraz.ked chodim po ulici proste mi vadia pohlady ludi.a mam celkom dobru postavu a rada by som si dala aj minisuknu len ja sa hanbim....mam navstivit psychologa?inaksie nie som hanbliva..rada komunikujem a tak...ale s tym mojim vyzorom..ja neviem..poradte...

e:-)

cawelko..takyto isty problem som mala aj ja...a poviem ti asi rok ho uz nemam chvala panu bohu..tiez ako tu uz bolo spomenute.....bolo mi viac krat povedane ze som v sukni pekna a ze ece krajsia ako v nohaviciach ci niecom inom..tazeee hor sa do sukne :D a kludne aj mini..teraz je uz upne jedno co sa nosi..aaaa riad sa srdieckom :-)

alili

este maly dodatok-sice neviem ci mas problem nosit sukne vo vseobecnosti alebo len mini, ale nakoniec to je uplne jedno, proste obliekaj sa ako sa tebe paci a v com sa dobre citis a uvidis ze bude v poho.

lilith

Tak takto som sa hanbila niekdy aj ja,ale môj manžel a moje okolie ma presvedčilo,že mám pekné nohy a minisukne a topánky na opätku sa mi proste hodia a vyzerám v tom dobre,tak ten komplex proste opadol

alili

myslim ze si uplne v pohode a ist s tymto psychologovi ???ani napad, co by potom robili ludia, ktori maju "ozajstne" problemy - tym nechcem zmensovat tvoj problem.
Ja napriklad chodim casto v sukni (skoro denne) ale nosim dlhsie sukne s rozparkami a tak .... mne tiez mini prekazaju, sice nie kvoli pohladom ale stale sa potom popravujem a mam pocit ze je vidiet co by nemalo, hlavne ked si sadnem. Nie je nic horsie ako ked si sadnes v mini a je ti vidiet ten spevneny pas na silonkach prip. spevneny klin na pancuchach. Neboj je to OK a ako tu uz naznelo: hlavne bud sama sebou a povodil si povedat ze vsetko bude OK pa-pa

katty19

v pohode, len nos, čo sa ti páči, neprisposobuj sa svojim pocitom, aj po mne hocikto čumí, ale nevšímam si a svoje vnútorné pocity som sa naučila ignorovať, hanbenie sa znamená nevysporiadanie sa sám so sebou, ak máš guráž, ostatní musia uznať tvoju originalitu a chuť ukázať svoje pravé JA