Kde najst chlapa

nataliiie

chlapa. hmmmmmmmmmmmmm, ja ti nevim, ked oni su seci spomaleni:)ja som napr dnes stretla fesaka za pokladnou v nemenovanom supermarkete:)

popka

Ja na pokeci (nebit, nezabit, neodsudzovat:-))A je to clovek s ktorym si planujem buducnost, prezila som svoje "poprve" a naucila sa chodit s tou zvlastnou ziarou v ociach...Uz je to 19 mesiacov:)

laara

caute baby.. dakujem za Vase odpovede.. este par slov k nim.. ja priatela nehladam, ja jedneho skveleho mam :) len som chcela vediet, kde ste sa s nimi zoznamili vy.. taky maly statisticky prieskum kde nas/vas stretava najcastejsie stastie pri neocakavanych stretnutiach.. a mozno pozitivne poznanie pre single baby, kde vsade ich moze postretnut to neocakavane :)

sunnysweetie

ahoj..nehladaj..najdes ho nahodou..ako ja..kamosi ma zobrali do jednej krcmy a tam som stretla jeho..jeho usmev a krasne oci ma dostali..smsky,volania a dnes sme spolu uz 5,5roka..
nehladaj..najdes vtedy,ked nehladas :)

meili

Dost velku exotiku na UK v Blave. Ja cinstinu, on japoncinu.;-)) Ale je to super, kedze oba tieto jazyky maju svoje specifika a preto mi nepride divne, ked mi rozprava o vsetkych tych lingvistickych veciach, lebo sa s tym denne tiez stretavam.;-)

biba

Cau laara no tych miest je fakt malo...ale to sa neda takj, ze teraz zacnem chodit do posilky alebo na nejaky kurz aby som niekoho zbalila (na vztah) to príde samo prave vtedy ked to necakas (napriklad rezignujes od hladania, lebo mas dojem ze nikto neexistuje) a pride to.
Ja som sa zoznamila na txt markiza s mojim terajsim. Bola som dom ac chorucka a chcela som sa s niekym rozpravat..a uz sa spolu rozpravame 4 roky :-)