ZABUDNUT NA KAMARATSTVO PRE LASKU? poradte!!!!

Príspevok v téme: ZABUDNUT NA KAMARATSTVO PRE LASKU? poradte!!!!
jahodka17

ahojte.. mam taky problem... zalubila som sa do mojho najlepsieho kamosa.. teda da sa povedat, ze nim je. je medzi nami uz len viac ako kamaratstvo, no ja sa bojim,ze to, co bude dalej nase krasne kamaratstvo skonci:(.. akoze bude nejaka laska medzi nami a tak..coho sa tiez vazne bojim. myslite si, ze je lepsie obetovat uzasne kamaratstvo v prospech lasky?

kacka

No ja som dala sancu najlepsiemu kamaratovi, ktory ma lubil 2 roky a nedopadlo to dobre. Chodili sme spolu 3 mesiace a pred tyzdnom to skoncilo. Neviem sa spamatat, ze som prisla o takeho perfektneho kamarata. Je mi to velmi luto. Uz by som takuto chybu nikdy nespravila. Teraz len dufam, ze sa to bude dat nejako urovnat.

jaja

no ja som sa zamilovala do mojho najlepsieho kamosa asi tak minulu zimu,dumala som nad tym ci mi stoji za to zacat vztah ked ho nechcem uz NIKDY stratit,no ale chemia je chemia,a sme spolu uz 4 mesiace a velmi ho milujem a aj on mna.vela stastia=0)

myska

no ja som mala super kamosa cele 3 tri roky sa pokusal so mnou nieco mat ale ja nie,tiez som sa bala ze stratim dobreho kamosa a to som nechcela ale nakonieco som sa odhodlala a skusila to po mesiaci sme sa rozisli ale stale nas nieco k sebe tahalo a teraz uz mame 2 roky co sme spolu a velmi sa lubime...a neboj kazdy ziarli ani ja niesom vynimka ale treba sa navzajom vo vztahu respektovat...a tak to pojde..=)

jahodka17

no dnes som sa zase dozvedela, ze ziarli straaaaaaaaasne ked rozpravam o mojich kamosoch.. akoze moje "lasky..".. no a to ho vytaca, ze si s nimi aj pisem..!

vienne123

no ja mam skor negativnu skusenost, najskor to fungovalo super, vyzeralo to velmi nadejne, ale nakoniec to dopadlo dost zle a dodnes ked sa vidime utekame kazdy radsej inou stranou. Je mi strasne luto za tym kamaratstvom, a co mi je aj luto ze som tym stratila nielen jeho ale aj kopu spolocnych kamaratov. Ale na druhej strane keby sme sa vtedy nedali dokopy tak by sa aj tak to kamaratstvo skoncilo lebo uz vtedy tam bola privelka chemia

sofija

Prosim ta a preco sa hnevas ?Ze sa rozprava s byvalymi ?MOj s nimi tiez dobre vychadza ... obcas sa stretnu,zajdu na kavu ...nervy sice mam ale nemozes mu to zakazat.Tak s akoli tomu na neho nehnevaj,ty vies ci by s nimi mohol este nieco mat alebo nie ...ci by bol toho schopny...

jahodka17

no lenze moj problem je taky, ze byva asi 80km odomna..:((... a je tu na cele prazdniny:( nechcem aby to bolo len take prazdninove.. aj ked on sa so svojimi byvalymi normalne rozprava...a dnes som sa s nim pohadala, pretoze som mu napisala, ze takuto neistotu medzi nami nechcem.. nech sa rozhodne.. ale napisala smo mu to v smske.. lebo bavit sa o tom velmi nechceme.. no nic neodpisal, tak ma to vytocilo...:(a nebavim sa s nim. je to spravne? a pred chvilo bol s kamosmi pred mojou branou, ale nebavili smne sa spolu a ked sa jeden spoluzjak opytal " preco sa hnevas na borisa?" tak som tresla dverami a vosla som do vnutra.. potom odisli prec.. no co mam robit? som zufala..

hm

Tak toto sa stalo aj mne. Som chalan a do svojej najelpsej kamaratky som sa zalubil asi pred stvrt rokom. Nastastie to bolo vzajomne a teraz sme spolu :) . Co chcem ale povedat je, ze by si sa nemala bat - ak ste naozaj najlepsi kamarati, pochybujem ze bude chalan dostatocne blby aby sa na teba vykaslal. A mozno mu po case dojde, ze ma vlastne zaujem aj on... Inac plati - ak to neskusis, budes si nadavat... A porozmyslaj ako to prijime, ako zareaguje ;) . Drzim palce

kavenka

ja mám takú skúsenosť že s chalanom teraz už mojím som bola tiež super kamarátka proste bavili sme sa o hoci čom úplne sme sa poznali a potom sme sa do seba buchli a sme spolu už tri roky tkaže skús

asi ja

ved prave to neviem co sa stane ked by som jej to aj povedal a ked budeme spolu chodit mohla by sa zmenit a takteras si rozpravame o vsetkych nasich problemoch a pocitoch a to by mohlo zmiznut ked by sme spolu chodili a to nechcem