Harry Potter

Príspevok v téme: Harry Potter
lalalalaaa

Ahojte, viem, ze to nieje asi vhodne na toto forum ale ja zacinam mat pocit, ze pri tejto "rozpravke" uz zacina ist o moje dusevne zdravie:) a tak sa chcem opytat, ci nahodou niekto newiete ako to nakoniec dopadne. Ja po anglicky vobec neviem a slovenska verzia ma byt az v roku 2008:( prosim pomoooc

harry-nka

V nejakom casaku som sa docitala, ze harry a giny budu mat spolu tri deti... ron a hermiona budu spolu... a dumbledore sa nejakou mimozemskou mocou spoji s harrym... a zomrie voldemort mno aj harry, ze bude dlho v nejakej kome ale preberie sa:)

majka s

harry potter je aj mojou srdcovkou. ale ked Rowlingova je cela naopak. najprv vyhlasi, ze zomrie Harry. ked jej zacnu chodit vyhrazajuce e-maily od nejakych krpcov, ze ked zomrie Harry, tak ju zabiju, tak vyhlasi, ze Harry bude zit a ze namiesto 7-dielov napise este aj o Harryho dospelosti dalsich 7 dielov. a teraz sa rozhodla, ze zomru 2 ludia a ze pokracovat v pisani nebude. a to vsetko sa zomlelo za poslednych 4 mesiacov. cela Rowlingova mi pripada jak taka, co nevie, co chce. ja po anglicky trocha viem, ale to neznamena, ze si kupim knihu po anglicky a budem so slovnikom lietat neviem kde.

malinka

az tak neskoro?! do kelu!

inac kdesi som sa docitala, ze zomru iba Hagrid a Hermiona, potom ze aj Voldemort, dalej ze urcite Harry a Voldemort atd. atd.
kazdy tvrdi nieco ine, budes musiet cakat

btw je to aj moja srdcova zalezitost :)