Rakovina krcka maternice

Príspevok v téme: Rakovina krcka maternice
vlasta

Prosim o radu.Vzdy som mala citologicke vysledky v poriadku.Vydala som sa a zacala som mat problemy.Asi pred 3rokmi som bola na citologii a mala som trocha zly vysledok.Asi po roku som mala zapal a mala som vytok.Vtedy mi doktorka urobila vyter na citologiu/neviem preco to nerobila po vylieceni/.Vysledok bol horsi,bola to myslim 3.Povedala mi ze mi urobia mensi zakrok na krcku maternice.Lenze som dobrala antibiotika a citila som sa dobre,takze som tomu nevenovala pozornost.Viem,ze to je nezodpovedne voci sebe samej,ale uz asi 2 roky som nebola na vysetreni,ako keby som nechcela vediet vysledok.Mam trocha komplikovany zivot,ale pocula som,ze tato choroba sa dostane pohlavnym stykom.A tu je moja otazka,mohla som to v sebe nosit z nejakeho davneho vstahu,napriek dobrym vysledkom citologie,alebo to mam od manzela?To ma trapi najviac.Uz to neviem vydrzat,potrebujem odpoved aj od vas a tiez od gynekologa,lenze,mam to trocha komplikovane,nezijem na Slovensku a neviem az tak dobre po anglicky,aby som sa na vsetko povypytovala.Pojde tam somnou moj muz.Mozno mi nic nie je a zbytocne sa trapim,alebo som v tom az po usi.Dakujem.

SolcJozef

Je treba si davat pozor na huby a plesne, o ktorych sa hovori (Tullio Simoncini) ze su pricinou rakoviny. Niekedy pomozu aj probiotika tam davat, aby sa napravila flora. Preventivne je dobra Vemma - maggostanovo-aloe dzus s mineralmi koloidny. Mangosteen ma vyrazne protihubovy, protiplesnove, protirakovinove ucinky. Odkazy na studie mozem zaslat.

menza

RNG je vidiet,ze toho malo o HPV vies...ako mozes povedat,ze pravdepodobnost vzniku rakoviny v dosledku HPV je mala...co by si poedala na HPV 14 a 16,ktore su vysokorakovinotvotne? u ostatnych je nizsia ale nie zanedbatelna...

menza

RNG,to su voloviny ze HPV chytis v uzavretom priestore...da sa preniest len sexualnym stykom...a nie vzduchom...ockovanie je nadej

janka

Ahoj ..... chcela by som reagovat na prispevok od RNG. Volam sa Janka a som pozit na HPV 16 podtyp a k tomu mam aj rakovinu in situ .... takze sa chystam na konizaciu krcka maetrnice kedze mam len 23 rokov a este som nerodila robim vsetko preto aby som sa z toho nejak dostala ..... prosim ta .... chcela by som uivat niekore z tychto silnejsich produktov ktore spominas v prispevku ..... lebo som uzivala mnoho vitaminovyh doplnkov a nemozem ten virus nijako vykynozit ....viem ze sa to ani neda ale spon eliminovat jeho ucinok ..... mam velmi slabu imunitu kedze mam aj chronicku gastritidu a liecila som sa mnohymi liekmi k tomu sa pridal aj dvanastnikoy vred .... proste tosku zafuka vietor a som chora a teraz bojujem s tymto .... su to tieto vyrobky ktore spominas betulin befungin a larrea tridentata(chaparal).... prosim ta kde by som to zohnala ? .... prosim napis na moju adresu : podbelka@zoznam.sk VDAKA

sasam

bibabu, ak chceš niečo vedieť o mojej skúsenosti, napíš mi na môj e-mail, pretože vo fóre nie je dovolené písať o konkrétnych názvoch, kôli reklame. Takže ak chceš vedieť, nech sa páči napíš.

sasam

S krčkom maternice mám vlastnú a veľmi dobrú skúsenosť.Lekárka sa vyjadrila, že sa ešte s takým niečim nestretla.

leerka

ahojte, mam jeden problem, nedavno som bola u gynekologa a mam diagnozu TZ,N/1255, neviete nahodou niekto , co by to mohlo byt
?

aloe

HPV je vírusové ochorenie a klasická medicína nemá na to liek.Vírus dokážu zlikvidovať prírodnévčelie produkty.Mám vo svojom okolí tento problém /kamarátka/a má 3 produkty,ktoré berie a zaberajú.Tiež to má asi od manžele, takže berie to aj on.Presné názvy zistím, ak chceš.napíš na meil:duratnakatka@zoznam.sk

ifka

to je vsetko ok,ale toto je vyslovene len o RKM.ja urcite niesom za ockovanie.som vyslovene proti.taketo,ani ziadne podobne svinstvo by som si pichnut nedala.mam skvelu gynekologicku.tej som sa tiez pytala,ci enormne zvyseny pocet nalezov na maternici suvisi so skorym zaciatkom pohlavneho zivota.nechcite vediet,co mi povedala,ale tiez zdiela moj nazor a nikto ma o opaku nepresvedci.ved ked tu citam,ake sexualne skusenosti maju strnastrocne dievcata,som sokovana.chapem,ze je ina doba.ale toto vedie k jedinemu.stale viac a viac takychto ochoreni.a ked uz sme pri tom.ak je tu nejaka panna,na ktoru chlapec este ruku nepolozil a to doslova,taka,ktora ma zly nalez na maternici,nech napise.