Prievan v uchu

Durke

Tiež mi pomohli švédske kvapky, keď som si to tu prečítal tak som vyskúšal a pomohlo. Dakujem za radu a budem ju šíriť ďalej...

Pindo

Porosim o radu vcera som bol u usneho lekara vyplachol mi obe usi a dneska ma zacali neznesitelne boliet nemozem ani jest ani pit dal som si aj usne kvapki ale nepomaha proooóósim poeadte nikto

zdendo76@azet.sk

cesnak v uchu? najvecia blbosť na svete akurát keď chcete mať z funkčného ucha nefunkčné,cize ohluchut naň trvalé.ludove keci v kleci.doktor asi zprdele nechodí na vysokú školu zo sradypreca ja asi lepši odborník ako keci nejakých hlúpych povedaciek.

Mastitel

ja ked mam nejaky problem tak si necham poradit od starsich a nie hned vsetko riesit u doktora no a ked to nezabere tak dotkor je moja druha volba :)

sisa007

staci, ak si das do usi vatu namocenu do ŠVÉDSKYCH KVAPIEK... mne to jedine pomohlo, ked som mala zapal stredneho ucha a lieky mi pomohli minimalne... toto je najlepsi liek... :)

emalea

Vážení... nehazardujte so svojím zdravím...moja dcéra dostala na bazéne nehnisavý zápal stredného ucha, a keď ju to začalo pobolievať okamžite som mastila na pohotovosť /cez víkend/ a no a oni si nás tam pekne nechali...dcéra má 5 rokov tak som ležala s ňou ako dozor...len pred týždňom sme sa vrátili, ale dostala som pochvalu od Dr., že keby som prišla až o niekoľko dní neskôr zápal by sa krásne rozvinul a bolo by to omnoho-omnoho horšie...

mima33

pane boze,co tu citam to je strasneee..takto hazardovat s usami..najlepsie je ist priamo k doktorovi,ten vam povie co je vam,a nasledne zvoli liecbu..no ja mam taktiez zapal stredneho ucha..vzniklo to kupanim v bazene a samozrejme bolo horuco tak ked som vosla nuter do domu zapla som ventilatory a pre istotu dva...zacalo to tak ze najskor ma zacalo svrbiet v uchu,potom pobolievat a kedze som zacala zle pocut,myslela som ze tam ma neaky pupak,snazila som sa ho neako najst ze si ho vytlaciim,no nebol nikde na druhy den rano som sa zobudila a nepocula som dobre,mala som pocit ze mam nieco v uchu,bolo to strasne kamaratky mi poslala kvapky do usi no nezabrali,takze som na ten dalsi den zasla k ušnemu a ten mi povedal ze mam zapal stredneh ucha,nasadil mi antibiotyka SUPRAX400MG jednu tabletku kazdych 214h a kvapky do usi PAMYCON sice ich berem druhy den ale ziadnu zmenu neregistrujem,som hlucha a ospala asi z tych liekov..snad zaberu no a na kontrolu idem 13.9.2013 tak mi drzte palce...a vy ostatny nezahardujte z usami ked nieco boli treba ist k doktorovi...

polie

Ako si niekto môže vypalovať ucho keď má napr problémi ako já že som bola operovaná to potom už len ozaj doktory zachránia ten cesnak nepomáha mala som ho včera celú noc aj deň a nič tuším sa mi to ešte zhoršilo takže keď chcete radiť vôbec tak aspoň správne .. nič v dnešnej dobe už neni také účiné ako kedysi ... a dokonca ani lekári už nevedia pomáhať tak ako pomáhali naším mamám,babkám,atď... takže neviem načo to je všeto dobre toto ked tu aj ludia píš že to nepomáha.