Uštipnutie ovadom

RNG

peri, co sa deje v tele naozaj to sa viacmenej len domnievame.
A to vcitane vedcov, ktori tvrdia, ze vedia o co sa jedna. Lebo ich teorie a vysvetlenia sa menia dost prudko caso. Tj predosle neboli dobre a preco by sme si mali myslet, ze sucasne su "posledna verzia v historii"
Med je vseobecne protizapalova, takze v tom smere je to asi najpravdepodobnejsie

RNG

heroess, ovad moze prenasat okrem svojho jedu aj hromadu roznych infekcii, virusov, bakterii dokonca parazitov. Nebezpecne su borelioza,,ktoru moze prenasat nielen kliest, ale aj vsetky bodave typy hmyzu, babelioza(krvny parazit) a niektore virusy.

Peto T

RNG: S tou medou je to zaujimave. Ktovie, ci to nesuvisi s tym, ze volne iony medi katalyzuju v organizme nejake chemicke reakcie, napriklad tvorbu peroxidov z vitaminu C.

Ked uz sme pritom, vitamin C tiez dokaze zmiernit alergicke prejavy, ale potrebne su velke davky, moze to byt (individualne) aj 12 gramov denne, aj viac. Uziva sa s jedlom, treba vela pit, rozdelit davku na viackrat pocas dna. Nevhodne pri poruchach obliciek, metabolizmu zeleza a medi, a deficite G6PD.

Heroess

all ludia nevedel by mi niekto povedat preco mi ruka opuchla skoro na dvojnasobnu velkost potom ako ma ustipol ovat pricom som este nikdy z ustipnutia ovadom neopuchol a ovady ma uz ustipli velmi casto

rasto2

Ked som bol capat pri rieke, ma tez ustipol ovad.Ono pocase by to malo zmiznut. NO dobre na to je :alpa alkohol atd.