bozkavanie na disco

Soraja

nemozes porovnat bozk na disko s tym, ktory dostanes z lasky. A neviem co vsetci an tom nezaveznom uzivani, bozkavania sexovani vidia. Nie je nic krajsie ako mat staleho partnera, s ktorym s anavzajom milujete a potom tie bozky a vsetko ostatne stoja za to. Bez lasky nemaju zymsel ani bozky

disko

ahoj neviem ci uvazujes nad tym ci sa nezavazne bozkavat alebo to uz praktizujes..no kazdopadne...ja zijem v zahranici a rada idem na disku, tu na diskotekach drinky robia velmi silne takze staci vypit dva a som pekne na toto,uprimne povedane stalo sa mi par krat ze som sa bozkavala s osobami ktore som uz potom nevidela,mozem povedat ze je to absolutne o nicom..s odstupom casu si clovek uvedomi ze je to ubohost,ale skusenosti su skola zivota...

!!!

ja som sa na disko bozkaval len raz a to som bol velmi opity za triezva by som nic take nespravil a teras to aj tak trochu lutujem lebo som vlastne podviedol prijatelku uz nikdy nespravim taku chybu.

stasticko

KAMO, TO HADAM NEMYSLIS VAZNE?
ved je to chore.Preco by si sa mal bozkavat s clovekom ktoreho ani poriadne nepoznas a nie to este lubis. Nechapem co vas k tomu vedie.Puberta co??? Tomu sa povie DNO- v mojom slovniku. A este nechapem to ,,nezavazne ,,bozkavanie. Ved bozk je prejavom citu- ucty , naklonnosti... Fakt tym tvojim myslienkovym pochodom nerozumiem!!!Sory!!!