Svrbenie tela

RNG

Zacnitwe hladat doplnky vyzivy v doplnkovych obchodoch, tie sa na doplnky specializuju. Lekarne su na lieky, hoci mnohe predavaju doplnky vyzivy po strane, lebo su zviazane tiez so zdravim a pretoze je po nich dopyt ( "bussiness je bussiness", ako sa hovori. )

RNG

Zvuseme pecenove testy znamena zamorenu pecen. Pecen sama vyraba enzymi, ktorymi sa cisti a odmoruje(rozklada) aj ine splodiny v tele.
Dieta odlahci pecen, aby sa mohla vycistit.
Su doplnky vyzivy, co to urychlia a zintenzivnia.
Spominany protokol dr Berksona v inych temach na pecen je vyborny cistic a tiez ucinne stimuluje regeneraciu pecene.

mercia

a o pecenove testy mozem poziadat obvodnu lekarku? ta moja lekarka je taka ze ked mam nejaky problem povie mi ze mam dietovat ze urcite to bude z jedla...

mercia

mirkaaa, myslis, ze by mi s tym alergolog dokazal pomoct aj teraz ked ma nemoze testovat? neviem ci by mi nieco predpisal ked ma neotestuje...

mirkaaa

mercia mna tiez svrbelo cele telo,kozna mi nakazala pouzivat len detsku kozmetiku a nakoniec mi zistili kopu alergii takze skus navstivit alergologa...

RNG

Ta 100% hygiena pravdepodobne pozostava castym pouzivanim mydla, ktore odmastuje telo.
Odporucal by som ti vecer natriet na vlhke telo trochu kokosoveho oleja a nechat to vsiaknut cez noc do koze-bez utierania sa .