zeleno-zlty lepkavy vytok

Príspevok v téme: zeleno-zlty lepkavy vytok
envy

ahojte, mam taky problem, obcas mam vytok , ktory ako "sopel" a je tak trochu zeleno-zlty. pred dvoma tyzdnami som sa kupala na zelenej vode(neznasam jazera, ale prehovorili ma) a obavam sa , ze som tam nieco chytila. obcas ma pobolieva brucho a ked ma priatel prstuje, pali ma to..buduci tyzdne idem k moru, myslite, ze mi to pomoze? alebo mi poradite nieco ine? strasne nerada by som sla ku gynekologovi, lebo prednedavnom som bola unho s tym, ze mam vyrazky a vyklulo sa z toho len ze su to vyrazky po holeni..nechcem vyzerat ako hypochonder, ani sa nechcem nejako prehnane pozorovat...len chcem mat iustotu, ze som zdrava...poradite mi nieco?dakujem

kwaki

agina mylsis,ze to je az tak zle? a je normalne,ze to same od seba prejde??uz ma to ani tak nesvrbi ako cez den jednu chvilku ale velmi...

kwaki

Ahojte baby!poradite mi?Uz raz som tento problem mala a zmizol mi po pra dnoch, na d to bude tak aj teraz, len sa chcem popytat ci ma niektora z vas tiez pdobny problem! pred par dnami mi skoncila menstruacia a v ten den som mala pohl. styk s mojim priatelom bez prezervativu a tusim den na to ma zacali svrbiet genitalie, ale nie vnutri posva, len napovrchu+jemny belasty vytok v podobe hrudiek. priatel by mal byt zdravy na 100%,nema ziadne problemy. Co by to mohlo byt? Mylsite ze to opat same zmizne a prestane?

agina

Viki to bude mykoza.
Envi moze sa jednat o nejaky zapal, v tvojom pripade by som urcite isla k doktorovi a nespekulovala.
Ja chodim na Zelenu vodu 20 rokov, este nikdy som tam nic nechytila.

bobcek

no ja by som urcite navstivila gunekologa, lebo zapal sa moze dalej sirit, urcite nemaj pocit, ze by si bola hypochonder, jednoducho takyto vytok nie je normalny,a lekar tu je na to aby pomahal, alebo skus Rosalgin, je to bez predpisu na vyplach vaginy pri zapalovych ochoreniach treba vsak k tomu kupit aj irigator, spytas sa v lekarni... ale najskor chod k lekarovi, pokial to nie je kandidoza, tak ti spravi vyter a kultivaciu..drzte sa

vikinkads

ahojte mam problem s vytokom kupala som sa v miestnom rybniku a od vtedy mam problem s vytokom je taky tvarohovy zltkastej farby.Mam bolesti pri pohlavnom styku. Mohli by ste mi niekto poradit co by to mohlo byt?Dakujem