Prosim povedzte vas nazor na muzske oci!

Príspevok v téme: Prosim povedzte vas nazor na muzske oci!
mtt

Zdravim, mam taky problem, mam 15 rokov a mam male oci, obcas sa mi zda se su troska sikme, tento rok idem este len do 9.rocnika, posledne 2 roky si zomna v skole spoluziaci neutahovali, ale predtym si neiktory srandu robili :-( myslite ze ked budem chodit na strednu bude to lepsie alebo ci sa mi este oci zmenia? lebo som v puberte :-) a ake sa vam zenam pacia oci? dik za prispevky, ps mne sa niekedy moje oci pacia ale niekdy zas nie lebo zrkadla su svine

agina

S tym by som si teda starosti nerobila. Kazdy clovek najde na sebe nieco, co by rad zmenil, alebo s cim nie je spokojny.Oci, ktore si dostal do vienka sa urcite stanu jedneho dna ocami prenadhernymi pre tvoju priatelku.Bud rad, ze mas oci zdrave, nech uz su male, velke, sikme hocijake...

malinka

taky Gloch z Pana prstenov ich mal ako tenisove lopticky...a aj tak mu to na krase nepridalo, myslim ze podla tohto opisu mas zaujimave oci, ale velmi zalezi natom, ako pasuju ku zvysku tvare.

sedmikraska

Neboj asi kazda holka povazuje oci svojho chlapca za tie najkrajsie na svete, takze aj tie tvoje sa takymi raz stanu, ale aj tak ten moj ich ma uplne najkrajsie :)

aikon

mily mtt, od kedy trapia muzov male oci? je to naozaj pre teba az taky velky problem? a aj ked sa ti niekto posmievat bude, nedaj sa! drzim palce