piersing obocia- 14 rokov - ano/nie?

lifeless

ja som chcela tiež piercing, samozrejme este chcem...ale uz nie tak veľmi ako predtým..ešte si chvíľu počkám a prejde ma to úplne:D..podla mňa to budeš ľutovať.Máš len 14 a tvoja psychika a názor na niektoré veci sa celkom určite zmení.A veľmi by som sa čudovala, keby ti mama už v 14-tich piercing dovolila. A do obočia je naozaj nebezpečné, takže súhlasim s tými čo ste to už napísali...papa

Laura S

jaja 123

ja si myslim, ze to casom budes lutovat, lebo ked sa ti raz prestane piersing pacit, ostane ti jazva, ktorej sa uz nezbavis.

mmmirrrka

HeeelLofff.. mno ja mam prepichnute 2 krat ucho a raz nos.. a to mam 12 !!! sice do salonu so mnou isla mama.. tak co keby si isla s mamou alebo s njakym rodicom??? to je lepse ked vidi ten co robi piercingi ze on s tim suhlasi... hmmm??? paa.. a dufam ze som helpla

Dr jajboli

Poraď sa s rodičmi, ale ja by som ešte na tvojom mieste počkala aspoň rok. Nechci vyzerať staršia, lebo keď budeš mať 20, budeš chcieť mať 15.

sonia

úúf úúúf,,podľa mňa trochu niektoré názory málo a zbytočne "komunistické",,novodobé moderné klišé "piercing" nie je to ako tettovanie,ktoré už dole nepôjde.Piercing zarastie,a ak je to robené u dobrého odborníka tak tam neostane ani náznak po nejakom vpichu..Môj osobný názor je ak sa Ti to páči žiadne obavi a šup do toho,,moja dcéra má veľmi neobvyklé piercig pod ľavým okom na lícnej kosti dve bodky,,myslím,že je to veľmi rozkošné a k jej "reggae,DNB" štýlu sa to veľmi hodí,dosť ju v takých veciach ako matka podporujem som za za nové experimenty..Sama sa tomu venujem,som totiž "tetterka"..

dreadangel

cawte, ja som rozhodnutý pre piercing do obocia... ale neviem ci chlapcom pristane aj design s gulickami(cierny). Akí je na to váš názor?

saškaaa

No ja mám 16 rokov a mám piersing v nose v pupku je to pekné len to vkuse treba čistiť aby sa to nezapálilo a aby ste nedostali dáku infekciu,,,mne osobne sa to páčiiiiii