Podviedol som milovanú priatelku...

Príspevok v téme: Podviedol som milovanú priatelku...
mr.magor

mam 16 rokov.vsetko to zacalo ze som isiel na jeden festival..tam som stretol kamosku a ona ze chce jebat..ja som bol este panic a chcel som to vyskusat...tak teda sme isli... ale mal som stale vycitky este pred aktom a teraz mam uplne najvacsie..viem ze priatelka by mi to nikdyy nespravila.priatelka by chcela az po svadbe :D.ona ma 15.chodime spolu pol roka.neviem co mam robit sm stoho uplne sklamany co som spravil a moju priatelku fakt lubim a ta kamoska sa mi teraz hnusi...

zuzik

no ty si uz len chuj, a to mi chces povedat ze ju lubis?vsak ak ju naozaj lubis, pri plnom vedomi by si jej to nikdy nespravil!!!preco si to robil, ked si mal z toho vycitky?!nemohol si pockat na svoju priatelku, ked hovoris ako ju velmi lubis!si este len sproste decko, ktore nie je pripravene na vztah

mr.magor

Ja ju nenutim k sexu a nic podobne dokonca prsty uz boli a chcela ich aj chce..neviem preco som to spravil a strasne ma to trapi

thj

Neviem co ty si za cloveka, preco by to mala robit v 15-ke? Ja to budem robit az ked budem mat nad 18, neboj, nie som nabozensky zalozeny, ale beriem to z hladiska zdravia, ale to co si spravil robi v tvojom veku polovica chalanov, aj ja mam kamosov co zahybaju frajerkam niektory z toho vyrastly a uz to nerobia, to ta prejde neboj