som ok?

Príspevok v téme: som ok?
lola55

pekny den ludkovia....s priatelom sa milujem takmer kazdy den...nie som na pilulkach ani nepouzivame kondom....cudujem sa ze este stale som neostala tehotna hoci to ani teraz nechceme....zeby sme mali take stastie????som ok???obcas mi preleti hlavou neprijemna myslienka, mozno ze nemozem mat deticky:(

sephora

no, ja som bola na tom rovnako. asi 2 roky sme sa milovali s priatelom bez ochrany, niekedy sa do mna aj urobil a neotehotnela som. tiez ma to napadlo, ze nemozem mat deti. vravela som to aj mojej gynekologicke, ale ona povedala, ze sa nemusim bat. ale aj tak ma to obcas napadne.

b la

ahoj lola55:-)) myslim ze to nie je problem...musim si zaklopkat ale ja som na tom rovnako....uz rok sa milujeme spolu...a nepouzivame ani kondom ani ziadnu ochranu..teda HAK... nooooo nechceme este deti....tak ja dufam ze si v poriadku..a k ziadnemu lekarovi isto chodit nemusis :-)

nechapem

akomozes otehotniet ked sa priatel do teba neurobi? samozrejme su aj kvapocky lasky, ale tam je mala pravdepodobnost

dawn

a kolko mas rokov? a mas uz vobec menzes? ak ano je to zvlastne ... mala by si ist k doktorovy a povedat mu otom ..lebo je dostdivne ze mas ak menzes a neotehotnies...chod k lekarovi