sedacie kupele na hemoroidy

Príspevok v téme: sedacie kupele na hemoroidy
gigi

chcela by som , aby mi niekto poradil, ake kupele su dobre na hemoroidy.. z lekarne mam mast Mastu M, no rada by som vedela, co ine este zabera a urychluje hojenie.. skusala som kupel z Borievkovej esencie od firmy Just- je vraj na to urceny, no po 3 dnoch nenastalo zlepsenie.. vdaka za vsetky rady a prispevky

ja hemoroid

jednoznacne DUBOVA KORA:::!!! ja som mala hemoroid vonkajsi, a na druhy den tam nebol , proste zmizol po jednom sedacom kupely ktory trval asi 20 minut.. ( dubovu koru varit asi 8 minut na miernom ohni.. dva polievkove lyzice,asi do pollitra vody. a potom to vyliat do lavora zriedit zo studenou vodou tak aby sa dalo sediet. (vlazne) a posediet si asi 20 minut.. .. mne to pomohlo. uz na druhy den som nic nemala!!!

ubolená

ahoj a čo sedací kúpel v repíku to poradili mne neviem či je to správne?? a dajaké čípky alebo ešte mastičky mám faktu čípky a masť a homeopatické čípky z BOITONU

mjanik

leni a všetci ostatní-vyhľadaje akupunktúru a nechajte sa preliečiť-obyčajne zmiznú už po prvom sedení a to vám stojí zato

leni1992

Trpím bolesťami,ktoré sa stupňujú stále viac po odstránení vnútorných hemoroidochpo lekárskom zákroku.Nezaberajú kúpele v dubovej kôre,lieky proti bolesti ani masť.Prosím o radu.

71gloria

Fiona na stiahnutie hemoroidov možeš skúsiť 4 – 5 dní ráno nalačno zjesť 1 lyžicu masla rozpusteného vo vodnom kúpeli s 1 lyžicou medu. Raňajkovať až o 1 hodinu.

fiona

a neviete co by fungovalo na vonkajsiu zlatu zilu, ja nemam ziadne bolesti ani krv ale vzdy po kupeli alebo sprche mi to hrozivo vylezie, neviem preco.jem vlakninu, vlocky, ovocie- vsetko co pomaha. cvicim cviky na stahovanie konecnika, potom sa mi to zvykne stiahnut. moj priatel sa stale chce milovat vo vani, a ja o tom nechcem ani pocut, lebo by som sa velmi hanbila. nie je nejaky stahujuci krem, ta triphala ma take ucinky?