hnev a nervozita

Príspevok v téme: hnev a nervozita
klbko

uz dlhsi cas mi nieje dopriane pokojneho spanku z pricin,ktore tu nebudem opisovat..v noci zaspavam velmi neskoro,v praci som nepokojny,unaveny,nervozny a posledne dni neviem ovladat hnev.vybuchujem a dokonca som bol aj nasilny...uletel mi dekel!riesit to liekmi na spanok/upokojenie?dovolenka?psycholog?d.

Zeddicus

Každopádne si myslím že príčina je práve v tom, čo si tu neuviedol. V tom, že ti nie je dopriany pokojný spánok.

Zeddicus

Ak máš problémy zaspať, možno je príčinou nepohodlie v tvojej posteli. Potom skús zmeniť posteľ, alebo len matrace a periny, vankúš, tak aby sa ti spalo dostatočne pohodlne.

Zeddicus

Chodievaj skôr spať a dbaj na to aby si mal pokiaľ možno každý deň dostatok spánku! Liekmi na spanie sa neotravuj!

nervozita

dobry vecer! prosim o radu, manzel pracuje v cechach, a domov chodi raz za mesiac. ked pride zrazu som nervozna , podrazdena a nieco sa somnou deje , nerozumieme si a vzdy to usti do hadok, ked odide, ja sa akosi zrazu ukludnim. NEROZUMIEM TOMU A MOC MA TO TRAPI, MARTA DAKUJEM

katarina

Caute decka,snazila som sa najst nieake rady,ako mam kontrolovat hnev,pretoze ja mam tiez taky problem a najhorsie je to,ze momentalne zijem s prialelom v Anglicku,takze si nemoze odomna oddychnut a niekedy ma toho chudacik naozaj vela...mam pocit,ze som strasna a neviem co mam robit..poradte

aduska

Mam taky problem ...moj priatel byva velmi casto nervozny,on je nervozny vzdy ked nieco nieje tak ako chce,ked sa mu nieco nedari ,....a potom aj ked mu zavolam,len tak pekne,ze ho milujem tak,je uz nahnevany aj na mna,ze aky vraj mam problem a popritom som ho len chcela pocut a povedat mu,ze ho milujem.Je chyba,ze mu volam?

[zruseny12]

...je tu jedna tema kde Mira pise,ze hnev a nervozita,moze byt sposobena chorou pecenou...ak najdem napisem to tu...

snežienka

Ahojn Gabco.Neviem aký je spôsob ovládnuť hnev.Mám tiež výbuchy hnevu,dokáže má každá somarina vytočiť,ale čo je najhoršie doplatí na to vždy ten,čo je môjmu srdcu najbližší.Potom mi je to všetko veľmi ľúto,ale už je neskoro.To je na dlhšie rozprávanie.Som rada,že nie som sama taký blbec.Prajem Ti pekný deň bez hnevu

gabco

Ahojte.Tiez by som chcel vyriesit problem hnev a nervozita.V poslednej dobe som mal az prilis vela hnevu v sebe a vyvrcholilo to tym,ze som urobil nieco,co som vlastne ani nechcel.ranil som city najblizsich,pritom oni ani za to nemohli.myslim,ze to bolo koli pocitu menejcenosti,ze zabudli na mna,ze uz nic pre nich neznamenam.no potom som sa zamyslel nad sebou a zacal tento problem riesit radikalne,aj ked bez psychologickej podpory,ale zacal som zdravsie zit,pocuvat relaxacnu hudbu a vazit si tych,ktori fakt za to stoja a velmi mi chybaju.Aspon ja to povazujem za spravne a citim sa ovela lepsie.Myslite,ze je sposob,ako by sa hnev dal uplne ovladat?Dakujem.