solarko, pomoc,

panik-a

wara
to sprchovanie po solarku je fakt, ale neviem preco -mozno kvoli ucinku. a k tomu moru -pouzivaj krem s vysokym OF, aspon 30-40 .Prve dni urcite, ak treba tak aj neskor. Nebrani opalovaniu, ale chrani ptred spalenim. vyborny je Daylong (lekaren).

A ak sa este supes, urob si niekolkokrat peeling celeho tela a zacni pouzivat kvalitne hydratacne mlieo alebo krem.

wara

preco sa odporuca 3 hodiny po solarku nekupat?a este by som potrebovala poradit...po tom ako som bola tento rok prvykrat na slnku som sa cela zosupala....sice som sa supala aj predtym ale len ked ma spalilo...no teraz som sa skoro na celom tele aj na miestach kde som bola len minimalne opalena...co robit?idem na dovolenku k moru a bojm sa,ze ked ma tam opali tak sa to bude opakokvat....a ked budem uz dost opalena tak mi ostanu flaky...co teraz?

poliewoocka

Najlepsie zacat max s 5 minutami a postupne pridavat.ale max do 20.Naco su ti plavky?Ved ides do solarka,tam ta nik neuvidi...Budes mat zbytocne biele miesta.Ak ti to bude vadit,daj si iba tanga.Na to su specialne kremy.A po solarku sa nesmies aspon 3 hodiny sprchovat.Mozes ist do stojaceho alebo leziaceho...ak sa rozhodujes medzi solarkami,spytaj sa,ako casto menia trubice.

RNG

Spravne opalenie trva tyzdne. Ked prekrocis davku, poskodis si plet. Ocervenenie a supanie nie je az tak nevinne, ako si ludia myslia. Vekom sa to hromadi a na starost sa prejavi...

Alternativa

Personal Ti poradi, s kolkymi minutami zacnes - podla typu Tvojej pleti a typu solarka, to nechaj na nich. A urcite si kup specialne mlieko na opalovanie v solarku, mali by ho v solarku predavat.

ginngi

a vraj na zaciatok tam budem iba par minut, vsak?? a potom mozem dlhsie? aby som bola opalenaa tak viditelnee...,

to kubka... :D noo tha vies... no ja som sa dlhsie rozhodovala..., a nakoniec... som prisla na to, ze... zijem v 21. storoci, a v 3 tisicroci..., takze.. a veeela, strasne vela ludi chodi do solarka, a su krasne opaleni..., mam tu nevyhodu, ze ked sa opalujem na slnku, tak ma nikdy neopali tak ako by som chcela..., do hneda.. ale vzdy scerveniem, :)

Alternativa

A pri solarku je velmi dolezita udrzba zariadenia. Pokojne sa spytaj, kedy naposledy mali menene trubice. Ak by mi personal nevedel odpovedat, asi by som sa otocila a isla do ineho.