Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(

Príspevok v téme: Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(
ninuska

Chodím s ním už takmer rok a nebol s tým vždy problém... Lenže prišla chvíľka kedy sa zasekol a odvtedy mi nepovedal milé slovíčko a tobož už nie ľúbim ťa, čo by som za to dala, kebyže sa ku mne správal ako kedysi, už ani tak nežiarli ako kedysi, kupuje mi darčeky, ale ja ich nechcem, chcem pohladenie a počuť nejaké pekné slovíčko... on tvrdí, že by so mnou nebol, kebyže ku mne nič necítil... Problém je v tom, že ja potrebujem cítiť, že ma ľúbi, ale necítim to z jeho strany... poraďte mi prosím :((

Volumka

Ľudia, ozývam sa Vám po dlhom čase aby som Vám povedala, že som opäť veeeeľmi šťastná ako nikdy predtým, môj priateľ sa ku mne začal ináč správať, síce slovíčka ako ľúbim ťa a pod. mi nevysloví, ale činy stoja za to... boli sme spolu krásnych 6 dní a bolo nám fantasticky, bol pozorný, milý a poviem Vám, stálo to za to :)

elablue

Soraja ja som si zazila svoje,kym to nevedel povedat a prejavoval to inak tak to bolo ok ale aby som o par mesiacov musela doslova zobrat o pusu a objatie tak to je podla mna nemyslitelne.Tak ked uz to nevie slovami nech sa aspon cini ale on uz bol vo vsetkom pasivny a velakrat ma aj odmietol ze nema chut na mojkanie a take veci.Vies aky je to hnusny pocit ked toho cloveka z celeho srdca lubis a on ti take robi?Dnes mam chlapa co sa vie spravat a aj mi hovorit krasne veci.Som rozhodne stastnejsia nez s predoslym.

ninuska

ináč vďaka holky a chalan za vaše rady... nebudem tu o tom viac polemizovať a začnem konať... ak sa to nejako pohne, či už dopredu, alebo dozadu... oznámim Vám...

ninuska

Soraja... ale keď sa to začne meniť aj v tomto ako som už napísala, nebol mi schopný dať ani pusu a to, že nebol na to čas, alebo nemal vyčistené zuby, tak to nech si ide s takými výhovorkami niekde... uvidím na správaní, či sa aj naďalej bude správať tak divne...

Soraja

elablue suhlasim s tebou, ale nie vo vsetkom. Ono je pravda, ze ked sa stretnu dvaja a jeden chce to a druhy chce to, tak je to tazke, ale ja si myslim, ze to je o kompromisoch. Napriklad ja tiez potrebujem pocut, ze ma lubi a ked hlavne nie sme spolu. Ale ked to nepovie, tak ked som s nim, tak to vidim, stara sa o mna, pekne sa na mna pozera a jednoducho, keby ma nelubil, nerobil by kopu veci. ZAse niekto vie prejavit city a niekto ich prejavit nevie. Ci je to chlap alebo zena. Podla mna kazdy sme nejaky a dolezite je v laske, aby sa robili kompromisy. Podla mna nie su najdolezitejsie slova,ale dolezite su skutky. MNe byvaly rozpraval ako ma miluje a neviem co, a nakoniec ma podviedol minmalne z 10mi babami za 4 roky, co som sa dozvedela jasne az po rozchode. Ale tym chcem povedat, ze slova nie su zarukou. zarukou su ciny.

elablue

Vies ono je to dost tazke ked sa stretnu dvaja kde jeden z nich zo seba sype komplimenty a vyznania lasky kazdy den a ten druhy mu to neopatuje.Potom je ten dotycny nestastny ze nedostava ani zlomok toho co dava.Zazila som taky vztah a bola som dost nestastna lebo som si nevedela zvyknut na to ze by som cely zivot prezila s niekym kto mi nevie opatovat city.

elablue

Ak ta tvoj vztah nenaplna a nerobi ta stastnym a niet ziadneho riesenia na napravu tak potom nema zmysel v tom dalej pokracovat.