Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(

Príspevok v téme: Prečo mi priateľ nevie prejaviť city...? poraďte :(
ninuska

Chodím s ním už takmer rok a nebol s tým vždy problém... Lenže prišla chvíľka kedy sa zasekol a odvtedy mi nepovedal milé slovíčko a tobož už nie ľúbim ťa, čo by som za to dala, kebyže sa ku mne správal ako kedysi, už ani tak nežiarli ako kedysi, kupuje mi darčeky, ale ja ich nechcem, chcem pohladenie a počuť nejaké pekné slovíčko... on tvrdí, že by so mnou nebol, kebyže ku mne nič necítil... Problém je v tom, že ja potrebujem cítiť, že ma ľúbi, ale necítim to z jeho strany... poraďte mi prosím :((

ninuska

elablue... máš pravdu.. počkám ešte istý čas a ak sa to nezmení, tak s tým už niečo spravím a azda sa mi podarí začať odznova...

elablue

Ninuska pocuvaj rady ostatnych,ja si tiez myslim ze si zasluzis lepsieho.Ja som prezivala presne to iste.Najskor to bolo vsetko krasne hoci nikdy mi nehovoril tie slova casto ale boli tam a potom zrazu po roku nic a vyhovaral sa ze on to nevie.Potom mal problem dat mi pusu na verejnosti,to len ja som mu davala no bolo to proste strasne bolestne,som sa naplakala lebo som mu hovorievala take krasne veci,zniesla by som aj modre z neba a on nic.Dnes uz viem ze vobec nestal zato a moju lasku si nezasluzil.Skor ci neskor aj ty na to prides a tak ako vravis sex nie je ziadny prejav lasky.Vela ludi dokaze mat sex s tym druhym aj bez lasky a len sa pretvaruju aby si uzili.

ninuska

no je to asi tak, že sa bojím, že jeho zmenu niečo ovplyvnilo a neviem na to prísť... dúfam, že v tom nie je niekto tretí...

luna

To ci ta partner miluje by si mala vediet aj bez slov. Podla mna to zena citi aj pri sexe a hlavne po.....A aj gesta velakrat prezradia vela...

ninuska

Presne aj ja si kladiem takúto otázku... ja už vážne neviem čo mám robiť...pretože nepoznám príčinu jeho zmeny

fraisee

neprejde den kedy by mi priatel nepovedal slovo lubim ta, ani po dvoch rokoch ho to neomrzelo. chlap co ti nedokaze dat ani pusu, ani cosi mile povedat - to o com prosim pekne je ten vztah? je to vobec vztah?

ninuska

Luna, odvtedy som mu to už nepovedala a vykašľala sa na to... každý mi neustále hovorí, že si zaslúžim niekoho lepšieho. Ja ho ľúbim z celého srdca, šak kvôli nemu by som spravila všetko na svete, len mi je ľúto, že on nie... Kedysi to bolo iné, krásne, teraz sa iba trápim, lebo z jeho strany nie je nič, absolútne NIČ! a sex? to ja za prejav lásky nepovažujem...

ninuska

Predtým mi na to aspoň odpovedal, minule, keď bol v práci a napísala som mu to na icq, tak nebola žiadna odpoveď... a potom, že mu nič nedošlo, no zaujímavé, že práve to mu nedošlo, keď všetko ostatné áno...