Vystriekať sa do mna

nana

A co vedlajsie ucinky,na tie ste nemysleli? Myslim, ze sa nemusia prejavit hned, ale po nejakom case. Na piste, prosim, ci nemate nejake problemy s pecenou, zlcnikom, hrcky na prsniku ap.

monca

ahoj Kamilla.Naozaj som s regulonom maximalne spokojna,nedam na nho dopustit a od vela dievcat,co ho tiez beru som pocula,ze od neho chudnu,co si myslim,ze je len dobre,nie? Ani jednu som nepocula,ze by od neho pribrala.A co sa tyka pleti tak ta sa mi velmi nezmenila,tiez som mala vyrazky ale nemyslim,ze niesu dobre na plet len moj problem je,ze si stale chytam tvar a vytlacam dost nasilne vyrazky.Ale teraz si uz mesiac davam na to pozor a plet je uplne v poriadku.Ahoj

j

ja tiez beriem regulon asi rok a nemala som zatial ziadne problemy. Predtym som tiez nemala vela akne,ale ani teraz nic. s hmotnostou nemam problem absolutne.Ale neviema ko by to bolo s inymi tabletkami, mozno tak isto. Mozno to zalezi od cloveka ako to prijme, tie zmeny.a doteraz som neotehotnela a vzdy to slo do mna. Po strnastich dnoch by uz mala antikoncepcia spolahlivo fungovat. U mna to tak bolo.

kamilla

Ahoj, Monča, chcem sa ťa spýtať na ten Regulon - mne ho doktor len pred pár dňami predpísal - si s ním naozaj úplne spokojná? Čo hmotnosť a akné? dík, kamilla

monca

Moze,nemusis sa obavat.A beries ju uz dlhsie,ci si len zacala? Lepsie je ked ju uz nejaky cas beries ale myslim,ze ani tak sa nemusis bat.Ja uzivam uz asi styri roky Regulon a som s nim maximalne spokojna. papa