Nie je forum, ako forum

Príspevok v téme: Nie je forum, ako forum
RNG

Prave som zistil, ze mi uz po 3 krat vymazali na zzz.sk na teme Nezabrali mi uz dve antidepresiva, co teraz???zmienku o prirodzenych doplnkoch, ktore tieto problemy adresuju, dlhorocne znamu bylinu lubovnik bodkovany(hypericum perforatum alebo St Johns Wort) a tiez doplnok, z ktoreho mozog vie priamo vyrobit serotonin, hormon kludu a vyrovnania, 5-HTP, bezne pouzivany na zvysovanie serotoninu.
Som zvedavy, ci na tomto fore sa to udrzi, a do kedy.
Je to priame stupanie na paty farmaceutickemu priemyslu, ktory zaraba velke peniaze na roznych drogach na tento ucel, ktore maju hromadu postrannych ucinkov, preto na zavadzanie verejnosti sa prakticky tie iste uvadzaju pod hromadou rozlicnych nazvov.
Myslite, ze je spravne, aby verejnost nebola informovana o alternative len pre to, ze to niekomu nesedi do hry?

samko r.

Tu musím aj ja niečo napísať. Každý Ameriku opisuje ako krajinu zázrakov, bohatých ľudí, hercov, spevákov a iných boháčov. Ale prečo neukazujú ľudí bývajúcich a spiacich v noci v kartónoch od chladničky?! je tam veľa a veľa ľudí ktorí zomierajú, lebo nemajú na lekára a na lieky!!! Prečo neukážu ghetá chudobných?

RNG

Odradit sa len tak lahko nenecham, vzal som na seba misiu, co ma stala zatial miliony korun, Zavriet to mozem kedykolvek- bussiness stranka tohoto podujatia nebola dolezita, chcel som len pomoct krajanom, ked sa im rozpadava zdravotny system, lebo sa spojili s krajinami, kde tieto veci stoja privela na priemerneho Slovaka.
Nuz podobna situacia je aj pre cast americanov, ktori si drahu lekarsku starostlivost nemozu dovolit a preto sa obracaju spat k "matke prirode" kde jesto dost prostriedkov na udrzbu, regeneraciu a boj s chorobami.
A pravom, ved prakticky neexistujuce bocne nasledky doplnkov na trhu im davaju vyhodu pred farmaceutikami.

Takze este par mesiacov vydrzim, ked sa to rozbehne, ze nebudem mat stratu(zisk som ani nijak neplanoval,bridi sa mi zarabat na utrpeni ludi), tak budem mat dobry pocit. ze som nieco uzitocne spravil. To je dostatocna odmena pre mna.
Dakujem za moralnu podporu, potrebujem ju, lebo uz aj moja polovicka mi hovori, ze je to dost...
Naviac vlastne nemam na toto cas, mam plno inych povinnosti v podnikoch, ktore vyzaduju 60 hodin tyzdenne a v poslednom case som ich dost zanedbal. Nechcem, aby sa mi to vypomstilo.

samko r.

V mesiaci január, alebo február som o trezalke dosť popísal, najmä to, že je to prírodné antidepresívum, obsahuje t.z.v. denný trankvilizér, je treba však sa v tom čase vyvarovať slneniu a pod. A je to bez chemikálii a iných prísad. Túto Antd, látku obsahuje napríklad aj dobrý liek Rudotel, avšak už má v sebe nežiadúce chemikálie.

frontman

to je zbytocny pesimizmus
ja si myslim, ze alternativnych informacii je dostatok, kto chce, najde si ich.
nejde o ziadny system, ktory by ludom v niecom branil
ludia nevedia byt zodpovedni sami za seba, a tak radsej tuto zodpovednost prenesu na inych ( v tomto pripade lekarov a farmaciu)
existuje plno ludi, ktori alternativu poznaju a uspesne pouzivaju

shakt

vies agina ked si kazdy povie,som maly pan na to aby som nieco zmenil a kazdy sa radsej vzda,nikdy sa nic nezmeni,za to co verime,musime bojovat..casom sa ludia prestanu bat a pridaju sa,a konecne sa mozno nieco zmeni!

shakt

Nie!ale ako sam pises,je to velky biznis a mnoho ludi si neuvedomuje,ze je ovela lepsie pouzivat alternativne metody,ktore nemaju ziadne vedlajsie ucinky,pouzivat prirodzenu cestu ku zdraviu ako pchat do seba rozne chemikalie.Vzdy volim radsej alternativnu cestu,ktora sa mi uz roky osvedcuje.Nenechaj sa odradit RNG.

agina

Jaaaaj RNG, ved to je tak so vsetkym...zbytocne sa nad tym budes stresovat.My sme bohuzial mali pani na to,aby sme nieco zmenili v tomto "zasranom" systeme.Vsetko je to len lobbing a peniaze, ktore bohuzial teraz hybu svetom.Na zdravie cloveka dnes uz nik nepozera, hlavne, ze z toho vytlcie nejake prachy.