A je to tu!!!

Príspevok v téme: A je to tu!!!
saba

Ahoj, chcem sa podeliť so všetkými o moju veľkú radosť. S manželom sme sa pokúšali o bábätko vyše roka- mala som už všetko zistené o asistovanej reprodukcii, moja gynekologička mi povedala, že mám počkať ešte do Vianoc,... ale dnes som si kúpila tehotenský test, lebo mi meškala 4 dni menštruácia, a SOM V TOM!!!! Zajtra pôjdem na testy a snáď sa mi to potvrdí. Prajem veľa šťastia tým, ktorí ešte stále len čakajú. A hlavne veľa lásky!!

saba

Práve som prišla z ultrazvuku, všetko je v pohode a som v 6. týždni. Na budúci týždeň ideme s manželom na dovolenku do Francie- vie mi niekto poradiť ohľadom kúpania sa v mori? Môžem tam niečo "chytiť"? To Lenka84: Prajem veľa šťastia a keď sa vám zadarí, tak daj vedieť!!

lenka84

saba gratulujem!aby sa ti narodilo zdrave babo!inak ja som tiez v anglicku!s priatelom sme sa rozhodli mat babo tak som pred 3 tyzdnami vysadila tabletky tak dufam ak sa to podari vsetko bude v poriadku,lebo je vela roznych nazorov na splodenie po tabletkach a neviem comu verit

lenka84

saba,gratulujem!ja som tiez v anglicku a rozhodli sme sa s priatelom mat babo.pred 3 tyzdnami som vysadila tabletky tak dufam ze ked sa nam to podari babo bude v poriadku,lebo je vela nazorov na tehotenstvo po vysadneni tabletiek.tak drzim palce aby bolo tvoje babo zdrave

vericaa

stef33 Nemocnica v Krompachoch? Sorry, ale tam by som si nedala ani vredy pucit:((( V Kosiciach je sukromna klinika, tam uz hej. Ja som na Slovensku nemala jedneho dobreho gynekologa - vystriedala som cca 5, az v Amerike som sa citila na gynde ako clovek. Aj tu su vselijaki lekari, ked mas ale fobru poistku, tak sa dostanes k tym lepsim, samozrejme. Priatelovi odstranil tukovu hrcku na boku plasticky chirurg, uz mu tam nic nie je vidiet, na Slovensku by tam mal jazvu ako hrom od chirurga.

noooooooo

nooo ja somm mala od 17 rokov gynekologicku, nechcem ju menovat, ale bola ku mne taka hruba a vulgarna, normalne som sa jej bala a ked som chcela od nej odist, robila mi problemy s kartou, proste hroza a skoncila to slovami tak ty mas otocenu maternicu, ty tak lahko mat deti nebudes, ha ha chapete? spravila mi depku na niekolko dalsich rokov. moja sestra rodila prve dieta tu na slovensku a druhe v nemecku, vravela,ze sa to neda s nasimi poodmienkami porovnat. nie vsetci lekari su zli, ale je to rozdiel v zahranicnej starostlivosti a v nasej

bobina

to andie pozri si temu porodnice a pristup sestriciek strach a hroza, a inac mojej kamaratke sa narodil chlapcek a nikdy nezabudne na to ako jedna sestricka poznamenala fuja aky je hnusny.... tak toto je sila

stef33

zijem tu uz dlho, mam tu kopec kamaratiek a kamosov, tiez Slovakov, v piatok sa narodila kamaratke tu dcerka, nemohla si vynachvalit pristup irskych lekarov, ja tiez ked porovnam pristup nasich a irskych lekarov, tak je to velky rozdiel, vsetci su tu taki mili a to tu mam od gynekologa po zubara asi vsetkych a za tie roky co tu zijem sa nemozem ani raz stazovat a navyse tu nic neplatim za zdravotnu starostlivost. a taktiez vybavenia nemocnic, to sa neda porovnat, na Slovensku som bola len raz v nemocnici v Krompachoch a poviem vam bol to brutal, sami rom, smrad a nikto na mna nemal cas, tu je to ine, nemenila by som. to by si musela vidiet a zazit andie aby si vedela o com hovorim.