bambino a macaci zaludok

RNG

Macky grcaju pravidelne, tak sa zbavuju chlpov nazhromazdenych v zaludku, ked si cistia kozusinku.
Toxoplazmoza je nakaza, ktoru maju macky bez priznakov-oni ju toleruju, my nie...

Certik

evicka, to ti hovoria zli ludia. ja by som
sa mojich maciek vzivote nezbavila. vsak to je akokeby mi niekto povedal, ze sa zbav dietata. je to clen mojej malej rodinky. ja by som s nou isla na vysetrenia. hlavne ci nema toxoplazmozu. a u veterinara by som sa popytala a tak isto aj u tvojho lekara, ci gynekologa. ja sa do toho nejak moc nevidim, mozno ti tu niekto bude vediet poradit, ale u odbornikov budes mat vacsiu istotu.

SHAKTI

Hej macky prenasaju choroby,ale ak je zdrava-porad sa s veterinarom,hlavne ide o to,aby ta macka neposkriabala ked si tehotna.

erička19

ahoj prosim povedzte mi niekto nieco o tehotenstve a macke vsetci mi tvrdia ze sa jej mam zbavit lebo budem mat chore babo a ze ked sa narodi macka ho prilahne a zadusi

eliska

ci macky mozu papat bambino neviem,ale moje rocne bambino prave spapalo susedovie murka.... to je pruser asi co? toho kocurika som mala celkom rada do slaka.

vin diesel

A ak by som si mal robit vysku(co mi zatial ani nepripada do uvahy), tak urcite nie v SR... Velky slovensky sen :D