zapaly posvy a zapaly mocovych ciest

RNG

Rere, najdi si cas ist k lekarovi.
Zapal a bakterie v ladvinach mozu viest k zlyhaniu funkcie ladvin pomerne rychlo-za par tyzdnov!
Z potravinovych doplnkov, ktore doslova vyplachnu bakterie z urinarneho systemu som spomenul viackrat v podobnych temach brusnice,a D-manozu.
Firma Meda(Cechy) ponuka vyrobok pod nazvom D-manoza,len ich odporucene davky by som zdvojnasobil; moje zdroje informacii pouzivali uspesne vacsie davky a odstranili -vyplachli streptokoky z ladvin za 3 dni!

martinaaaaaa

Ahoj Marikaa, ja mavam tiez problemy tak ako ty aj zapaly posvy aj zapaly mocovych ciest. Rozdiel medzi nimi sa naozaj zo zaciatku neda rozoznat az kym nezacnu palive bolesti pri moceni a neznesitelna chut stale chodit na wc a to teda casto a s bolestami. To by bolo a mocovych cestach.
Zapaly posvy som mavala do nedavna velmi casto a moj vtedajsi gynekolog mi nevedel pomoct. Ja sa tiez nachadzam v zahranici a sem-tam sa obraciam na tuto stranku a to hlavne v tazkych chvilach. No ale zalezi na tom kde v zahranici si ale skus sa pozriet v lekarnach po tabletke s nazvom Fluconazole alebo po pripade Canesten. Mala by to byt len 1 tabletka a ta by mala zabrat za 1 alebo 2 dni, ak nie tak znova ale az po tyzdni. No skratka to bude v navode. Na SK je dobre MYCOMAX - 3 tabl.

Vies tvoja bolest v podbrusku moze byt sposobena / mala som ho aj ja/ uz takym zapalom ze ani nevies co to je ale skratka pi vela urologickeho caju, brusnicoveho dzusu, obliekaj sa primerane - snaz sa mat vzdy zakryty chrbat a ked citis ze mas zapal - neodporucam mat pohlavny styk - kedze v pripade ze je to zapal v posve, sa moze nakazit aj partner. V takejto situacii mu naordinuj tiez ten - Fluconazol alebo Canesten - odskusane - naozaj to funguje na mojom frajerovi.

Tak ak mas nejake otazky na tuto temu, rada ti pomozem ak mozem.

slniecko

ahoj asasis.ja som brala tiez chloe a uplne sa mi poblaznila menstruacia.tak som si dala pauzu a teraz mam novynete tak uvidim ze co to urobi.a na ten silny zapal poradim pokial nemas nizky tlak tak aspon 2 struciky cesnaku s medom kazdy vecer a probiotika a samozrejme antibiotika a na cas pauzu...a ked ti pride dr.tak si daj urobit ster aj na chlamydie a hpv.pre istotu .ja mam tiez obcas zapaly tak vzdy vyberiem antibiotika do posvy a vela probiotik a ten cesnak vzdy mi to ustupi skor.tak vela stasia a skore uzdravenie.

RNG

Najlepsie na to pomaha zvysobanie imunity=posilnenie tela.
Probiotika, antimikrobialne doplnky v pripade potreby,vyvazena strava s dostatkom zelenin, nepretazit si telo- to su vsetko zasady, co by mal kazdy respektovat. Ak nie, vedie to k problemom.

gregor

Skús vyskušať prirodnú liečivú vodu Bilinsku kyselku ktoru budš uživať na lačný žaludok 30 min pred jedlom v davkach 100-250 ml, dená davka je max.1000ml. Tato liečiva voda ma schopnosť utišiť zapaly počnuc ladvinami, močovim mechurom,močovimi cestami a pošvy. Keď ti táto kúra pomôže poraď aj iním.ahoj

asasis

Dobry den, od juna tohto roku beriem antikoncepciu CHloe...nemala som doteraz ziadne problemy s vaginalnymi vytokmi...pocas dazdov v juli som mala ,,to stastie" zmoknut niekolkokrat po sebe, co nezostalo bez nasledkov-zapal priedusiek, nadcha...zaroven som v tej dobe mala pohlavny styk z priatelom...od vtedy som mala najskor okolie vaginy napuchnute, cervene, s krvavym vytokom a silnymi bolestami pri moceni...potom opuch upadol, vytok sa postupne zmenil na hnedy s krvou...mam podozrenie na silny vaginalny zapal sposobeny oslabenim imunity...moja gyn.lekarka je momentalne na dovolenke a neviem, ci je mozne poziadat obvodnu lekarku o nejake lieky...poz.s gyn.lekarkou som sa dohodla na trojmesacnom preruseni menstruacie-mala som problemy s cyklom...domnievam sa, ze aj to je jeden z dovodom mojho postihnuta...dakujem vsetkym za odpoved...