Krcove zily, ako sa ich zbavit?

Príspevok v téme: Krcove zily, ako sa ich zbavit?
lady

Krcove zily som si po prvykrat vsimla vo veku 21 rokov, a to pod kolenami. V mojej rodine ich nikto nikdy nemal, nechapem, preco sa to prohodilo mne. Mam idealnu vahu, zdravo sa stravujem a mierne sportujem. Je mozne, ze to sposobila hormonalna antikoncepcia, kt. som uzivala 3 roky? Za posledny rok sa stav zil zhorsil, takze uvazujem nad ich odstranenim. Vie mi niekto z osobnej skusenosti poradit,ako to riesit, a ci sa varixy nevratia po urcitom case? Za rady vopred dakujem.

tinka86

chcela by som sa informovat, ci ma niekto skusenosti s pripravkom LIVARIZ na krčové žily a metličky. Ak ho niekto vyskúšal prosím dajte vedieť vašu skúsenosť. Ďakujem.

bubucik2361

ja mam krcove zili uz od 17 tich rokov.teraz mam 24. kamaratka si ich dala odstranit tvz. mrazenim. to je ze lekar len vysaje tu zrazenu krv a nahradi novou.ak som to dobre pochopila. objednala som sa k tomu lekarovi ale blizsie eviem nic lebo som objednana az o 3 mesiace.

Lili26

Dobry den. Chcela by som sa spytat : Mala som zamestnanie kde som dlho stala a nic sa mi neobjavilo. Po case som zmenila zamestnanie kde tiez stojim ale je tam zima 0-5 stupnov a objavila sa mi krcova zila. Chcela by som sa opytat ci to nema spojitost s chladom. Za odpoved vopred Dakujem. Lili

merina

ahojte, ja mam rovnaky problem. uz od puberty mi bolo velmi vidno zily na nohach, hlavne pod kolenami zo zadnej strany a na stehnach. okolo 16 rokov mi zacali vystupovat niektore, v 17 som zacala brat ATK a stale viac vystupuju a je ich vidno viac. bohuzial, nepomozem si, obaja moji rodicia maju s tymto problem, takze to mam jednak dedicne a na druhej strane si sama skodim tymi tabletkami, co uz, som s tym zmierena...len tie bolesti su obcas neprijemne, treba si co najvyssie vykladat nohy kedy sa len da, pre lepsiu cirkulaciu krvi. a nefajcite ;)

šikulka

Vie mi niekto poradiť krém -masť na kŕčové žily? V noci ma nesmierne pália, už som vyskúšala všeličo - nič nepomáha.
šikulka

klara146

ahojte, chcem sa opytat, ci viete, ci je mozne reklamovat operaciu krcovych zil. mam 26 rokov, pred rokom som bola na odstraneni varixov na lavom lytku - laserom a uz ich mam spat a urobilo sa mi aj vela metliciek a okolo clenka mam uplne spuchnutu nohu...a to nepresiel ani rok po operacii!!!

pijavicka

mne sa osvedcil krem Plerudin forte,sice som nemala zily v takom stave,ze by ich bolo potrebne operovat,ale boleli velmi.hlavne na vecer,mam sedave zamestnanie.odporucili mi ho v lekarni a môžem ho doporučiť aj Vám.Majú zaujímavú internetovú stránku www.ajcor.sk.

elena1200

chcela by som sa vyjadrit k tych dlhym pribehom s pancuskami extra k tomu ze ako bol priatel tej baby z nich vzruseny...koho to ako zaujima?nechajte si svoje sexualne pribehy a piste k veci,vy ste nosili pancusky pre zabavu my zeny lebo musime a boli to,trapime sa koli tomu,nerobi nam to radost ale starost...vidim ze ste nic nepochopila.