CO MAM JEST?

Príspevok v téme: CO MAM JEST?
olympia

dobryyy den:)prosim vas ako schudnut?mam 17 rokov 170cm a 55kg....mozno sa to bude zdat niekomu ako optimalna vaha alebo ako to nazvat,ale na sebe vidim ze to tak nie je.nie zeby som bola tucna-nie,ale zasa nemam ani vysnivanu postavu.Ako schudnut?ale bez ubytku svalovej hmoty...lepsie povedane co mam jest? ps:ale mäso nejem

Alternativa

Ahoj Olympia,
mozno poznas moj nick z tem o PPP /poruchy prijmu potravy/. Co Ti poviem, vies aj sama - chudnut Ti vobec netreba. To Ti ale asi budem hovorit zbytocne, no co uz...inak, co je vysnivana postava? Vies, ovela cennejsie su ine nase male sny - prijemny den, radost v ociach, usmev na tvari, mat priatelov, lasku. Akonahle sa clovek sustreduje na svoju hmotnost, chudnutie, tieto uzasne momenty sa mu pomaly zo zivota casto zacnu vytracat...takze to nedovol. Skus jest pravidelne 5x denne zdravu, nutricne vyvazenu stravu. Teraz je vela moznosti jest cerstve ovocie /podla moznosti doobeda/, cerstvu zeleninu, biele maso, ryby. A dodrzuj dobry pitny rezim /aspon 2 l tekutin, nie lepive vody/. Ta rozumna kontrola v jedeni je nevyhnutna, a to nielen kvoli postave, ale hlavne kvoli zdraviu. A pohyb, tiez nam leto ponuka vela moznosti, aktivity striedaj. Pekny dnik a nehnevaj sa na mna, ze som Ti nic nove nepovedala :D

olympia

a este som zabudla, ze sa nedokazem kontrolovat v jedenii.a dokazem toho zjest neuveritelne mnozstvo...fakt neuveritelne.ked raz zacnem nedokazem prestat.nemam silnu volu..nemam ziadnu volu :(....pls poradte,staci par slov