zasnuby ale naopak

Príspevok v téme: zasnuby ale naopak
pomoc

caute vsetci zlati ludkovia ktori chcete prispiet na tuto temu....takze pekne zo zaciatku...mam 23 rokov...mala som dva dlhsie vztahy a pred rokom som padla do tretieho...nepoznam lepsieho cloveka ako je moj priatel, prisaham lepsieho chlapca som nestretla...proste je skvely, uprimny, mily....planujeme ze sa aj vezmeme ale povedal mi ze mam cakat a coskoro pride den edy ma poziada o ruku...ja sa toho ale nemozem dockat, keby sa dalo aj zajtra sa za neho vydam....

stasticko

Ahoj, urcite sa nikam neplas! Ak si aj on vazi teba tak ako ty jeho , tento vztah ti zavidime mnoheeee!:() Mozno chysta prekvapenie a preto mas pockat, neviem! Nepoznam sice tvojho priatela(okrem toho ,ze viem ze je SKVELY), no myslim si, ze ziadat by si ho nemala ty, rad by ti dvoril.ako kazdy. Nechci sa pripravit o ten jedinecny zazitok poziadania o ruku!!! Vela stastia

elablue

Preboha to snad zartujes ze chces chlapa poziadat o ruku.Zda sa mi to jednak divne a potom nechapem preco sa chces oberat o taku krasnu chvilu ako je poziadanie o ruku.Nahodou to spravis a chalan si daco pomysli sak sama pises ze ti kazal cakat tak bud trpezliva.

Aria

Soraja ma pravdu, urcite sa oplati cakat. Je to nadherna a nezbudnutelna chvila a nepriprav sa o nu... Skus na to nemysliet a uzivaj si vasu lasku a ono to pride ked to budes najmenej cakat. Ver mi :o).

Soraja

no ja by som to radsej nechala na neho, predsa este je stale taka doba, ze o ruku ziada chlap. Neukrat sa o tu nadhernu chvilu plnu romantiky pretoze si nedockava. Trochu si schlad hlavu. Ste spolu "iba rok". Neponahlaj s anikam, mas este cas. O to nejde, ale nechaj to vsetko na neho, pekne ako to ma byt.