Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?

Príspevok v téme: Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?
angel_diablo

28.november2006 ako stale mal som futbalovy zapas ked tu zrazu som odpadol z nicoho nic v case mojej najlepsej kondicie ..prebral som sa az o tri dni v nemocnici na samych hadickach a tych somarinach:( tri dni co som stravil v kome uz boli pre moju rodinu dost silnym zaszitkom ale ked potom prisla diagnoza - zhubny nador na mozgu- najviac 3mesiace zivota myslel som ze ma porazi....lekari ani len neskusali nador odstranit lebo bola viac nez 90ˇ% sanca zeby som uplne ochrnul a tak nasledovali mesaice a mesaice v nemocniach na vselijakych terapiach (rádioterapia, chemoterapia, hormonálna liečba) nejako sa moj zivot rozbehol a dnes uz zijem 9mesiac s tou svinou v hlave....ale posledne tyzdne sa moj stav dost zhorsil niekdy pcoas dna si ani nedokazem ovladat ruky , nohy jednoducho si ich vobec necitim, neviem ovladat svoje spravanie ale vraj sa to uz neda zastavit je to pravda?? uz mi fakt nic nepomzoe len smrT?

karla41

Chcem sa opýtať, môže uškodiť užívanie vitamínu B17 spolu s hlivou ustricovou(tabletky)?Ako dlho možno brať tieto preparáty?

RNG

Su desiatky hub a roznych vytazkov z nich, ktore su ucinne pri liecbe alebo prevencii rakovin, samozrejme v dostatocnom mnozstve.Menujem len niektore:
Reishi, maitake, shitake,coriolus, agaricus blazei, inonotuus obliquus a ine.
Hlavna ucinna latka v nich je betaglukan(1,3 na 1,6) ktora sposobi v tele zvysenie aktivity NK bielych krviniek a ich mnozstve, ktore telo vytvara.
NK su nasa hlavna zbran, ktora vie znicit rakovinne bunky, takze pozorovane az 8 nasobne zvysenie aktivit NK plus az trojnasobne zvysene vytvaranie novych NK velmi podstatne zmeni situaciu, kde casto pocet znicenych rakovinnych buniek prevysi vytvaranie sa novych, tj rakovina sa postupne zlikviduje v tele. Samozrejme nie je to jediny nastoj proti rakovinam,je aj hromada inych, posilnujucich, cistiacich telo a tym znizujucich vytvaranie novych rakovinnych buniek, posilnujucich kolagenovu vazbu v tele a tum znemoznujucim prenos rakovinnych buniek v tele=metastazy, alebo priamo cytotoxickych, ktore priamo znicia rakovinne bunky
Enzymi okrem ineho nielen odmoruju telo a tym posilnuju jeho obranu a znizuju vytvaranie rakovinnych buniek, ale aj napadaju ich bunkove steny a tym ich zviditelnuju pre telesnu obranu.

AAANDY

Ja som svoju dcérku dostala z rakoviny aj pomocou alternatívnej liečby a tou je huba reishi a na tú nedám dopustiť.Je to naozaj zázračná huba lebo nie len mojej dcérke pomohla ale aj otcovi pri mozg.porážke a aj švagrovi pri zlyhaní obličiek.Keď chcete vedieť viac napíšte mi na andreafuleova@azet.sk

roxy455

liecba rakoviny sa dá pozastavit a pripadne aj odstranit. Chce to ale vela casu a brat lieky pravidelne...ak chces, napis mi na roxy455@azet.sk. poviem ti aj viac.

martinmlm

však "C" má v kapuste, karla dúfam že nebudeš jest chémiu. je ved. dokázane vraj, že prírodné sú lepšie