chcem skusit nieco nove..

spionka

vcera sme boli s kamosmi v nasom oblubenom podniku.. okolo jednej rano prisiel spominany kolega z roboty.. trochu sme si vypili, rozpravali sa a zavolal ma k sebe. ale ja som odmietla.. povedala som, ze mam vazny vztah a kvoli jednemu "vyhodeniu z kopytka" si ho nechcem znicit. vsetko prebiehalo v pohode a aj nadalej sme sa zabavali.
uvedomila som si, ze mi to absolutne nestoji za to. mam priatela, na ktorom mi zalezi a toto by bola osudna chyba.
pravdepodobne som mala len momentalny skrat ale chvalabohu ma to preslo

Soraja

spionka uvedom si, ze ak niekoho milujes, neurobis takuto vec. JA mam s priatelom momentalne zle obdobie, trva uz dlhsie, a vies co by som dala za to, aby vsetko bolo v poriadku? A ty chces zahodit pekny vztah koli nejakemu kolegovi? Je to podla mna na hlavu. Hej,laka ta zakazane ovocie,ale prave o tom aj vztah je, odolat takymto nastraham. Kazdy jeden clovek ma prilezitosti, je len na tebe ci ich vyuzijes,alebo nie. Ale ak mas pekny vztah a priatela milujes tak kasli na kolegu. Ja ta neodsudzujem, ani nic,a le viem ake je to byt aj podvedena a poviem ti , nemozes cloveka viac ponizit. A priatel s ato aj tak dozvie, vzdy to vyplava na povrch. Kasli na to, bud stastna s drahym a o kolegovi maximalne snivaj. Ale ak to urobis, tak vela stastia...

spionka

uvidim ako to bude cele prebiehat.. zajtra ideme s kamosmi do mesta, pravdepodobne ho zavolam nech pride po robote za nami.. a dalej to riesit nebudem.. co sa stane, stane sa