chcem skusit nieco nove..

spionka

preco to chcem spravit aj ked viem ze to nie je spravne..? priatelovi by som o tom urcite nepovedala.. keby bolo po tom, tak by som to nechala plavat a viac by som sa tym nezaoberala

spionka

prave to ma na tom najviac zaraza.. mojmu priatelovi naozaj nic nechyba, samozrejme, ma iste nedostatky ako kazdy clovek, ale aj napriek tomu je to muz, s ktorym chcem stravit zvysok svojho zivota.. a zaroven je jediny, s ktorym som dosiahla orgazmus..

agina

Spionka, isteze je to lakave, ale fakt si treba zvazit vsetky za a proti. Ten kolega ta musi aspon trosku pritahovat, aby si bola schopna s nim vliezt do postele.Nie je tak??? Musi byt aspon trosku sympaticky, dobre obleceny, pekny usmev a srandicky srandicky.Mozno ma nieco, co tvojmu priatelovi chyba...alebo ste sa dostali do stereotypu.

kendy

Mám v práci super kolegu, s ktorým si dobre rozumieme, smejeme sa, hovoríme si rôzne narážky, aj sexuálne... obidvaja máme partnerov. Nikdy ma nenapadol nejaký pokus, že aké by to s ním bolo. Milujem svojho manžela a tak asi nemám potrebu hľadať niečo iné. A to bol môj prvý a jediný sexuálny partner a je ním už 20 rokov. Zamysli sa nad tým, či svojho priateľa miluješ, lebo podľa mňa to láska nie je, inak by ti napadlo skúsiť niečo nové s ním.

spionka

agina
dakujem, este raz nadtym popremyslam, vsetko prehodnotim a asi to necham na osud.. a ako sa bude vsetko vyvijat.. urcite sa ozvem

iii

mozno ta to laka no dobre.ale ver mi ked to spravis budes mat take výčitky svedomia a pred priatelom sa budes citit ako spina.stoji ti to zato.na 100% to skor ci neskor vyjde najavo a priatel sa to dozvie.to mi ver.ked si chces uzivat tak sa rozid s priatelom lebo to nieje vztah.rozmysli sa ci chces svojho priatela stratit.ked ti to je jedno tak potom nemas co riesit a uzivaj si ale nezavezuj sa vztahom.predstav si keby si sa ty dozvedela ze tvoj priatel spal s koleginou.porozmyslaj.hm??co by si urobila???

elablue

Spionka troska premyslaj skor nez nieco urobis.Potom sa ako chces svojmu priatelovi pozriet do oci a tvarit sa ze sa nic nestalo?Bude ta to zozierat po cely zivot ked sa chces zanho vydat.Uz tu boli taki ludia ako ty a zakladali potom temy ze co maju robit so svojimi vycitkami.A este jedna vec ja nevidim ze by som ti niekde nadavala.