kto mi poradí gynekológa v BB

bobina

Podla mňa sú všetci lekári v Rooseveltovej nemocnici odborníci.Ja som rodila u Hunáka a u Vodeckého a klobúk dole pred nimi.A sestričky tak to je už iná kapitola.Ale lekára by som volila len v rooseveltovej.

kola

petrovicova je zlata,ma aj sono,urobi ti komplet vysetrenia.ma aj zlate sestricky.neboj sa porodu v BB,su tam dobri odbornici,ale na sestonedeli zo sestriciek som bola sklamana,to je fakt.ale ty uz jednu babiku mas,to bolo v tom,ze prvorodicky sme si pripadali ako najnemoznejsie maminy,lebo sa tak k nam spravali.drzim palce,potom daj vediet.blizko petrovicovej je jeden nemen.lekar,moja najhorsia skusenost.

annanana

Ahojte baby ďakujem Vám za radu, ale asi skočím k tej dr. Petrovičovej. Mám večšiu dôveru k ženám. Ale ´dakujem aj tak. A čo sa týka pôrodu, dá sa rodiť len v Roosveltovej nemocnici? Počula som na ňu zlý ohlas.

kola

dr.petrovicova,je mila,skus,ci je este volna,ambulanciu ma pri slovenke,je to tusim stieborna ulica,od slovenky na namestie.

saibod79

Ahoj, ja ti odporúčam dr.Macejka. Je tiež v Roosveltovej nemocnici a viem, že ešte berie nové pacientky. Tuším v utorok a vo štvrtok. Je veľmi fajn, môžeš sa ho spýtať na čokoľvek a naviac je sympaťák a je s ním aj sranda. Ak si ho chceš "okuknúť", klikni na www.antikoncepcia.com .