preco so mnou je ked nechce zavazky?

Príspevok v téme: preco so mnou je ked nechce zavazky?
brrr

mam na tele defekty krasy,ktore ma vzdy rozladia a privedu do smutky,ked sa vidim v zrkadle. kriva nosna prepaska,chybajuci zub-nie od pokazenia,ale nenarastol a ani nenarastie,lebo mam posunutu sanku, mam jeden prsnik padnuty a bradavku kazdu inu,male pisky vacsie ajko velke pisky ohambia,jeden kutik pier posunuty dodola, pehy,akne,10 kil navyse... no nie som az taka ohava. mam priatela,ale on nechce rodinu....mam pocit,ze sa za mna hanbi aj ked na druhej strane ma ma rad. sme spolu vyse roka a je odomna o 8r.starsi ja mam 26r. mozno je prob. aj v tom,ze nemam vzdelanie a on riadi firmu. preco so mnou tada je,ked nechce zavazky....hanbi sa za mna? a jeho podriadena sa knemu ma... som nestastna s toho ze som stale sama a nevladzem hladat si noveho rovnocenneho partnera. nenavidim sa,ze som tak hlupa.

kalinka

To, že sa za teba hambí si iba namýšľaš. Určite by s tebou nebol, keby si sa mu nepáčila. Keď to takto začnem vymenovávať ja, tiež by si všetci pomysleli, že som špata, no ja si myslím, že som obyčajný priemer, ani nie krásavica, ani nie špata. Každý má chyby, ale má aj kladné stránky. Možno máš pekné oči, vlasy, si milá a zábavná. Nepodceňuj sa, keď sa budeš páčiť sama sebe, potom sa budeš páčiť aj druhým. A že nechce mať rodinu to je u dnešných mladých ľudí (hlavne chlapov) normálne. Chcú si užívať až potom byť zodpovední za rodinu. Nepodceňuj sa, radšej si s ním otvorene pohovor a spýtaj sa, či rodinu plánuje aspoň do budúcna. A keď nie a ty ju chceš, tak radšej hľadaj niekoho, kto bude mať rovnaké priority ako ty.

Volumka

Všetko to, čo si vymenovala nie je až také hrozné ako kebyže ti napríklad chýbala nejaká časť tela... Jednoducho ako píšeš, sú to len defekty krásy, ktoré sa dajú odstrániť, ale čo je hlavnejšie, ak im ty nebudeš prikladať veľkú váhu, ani sa naň nikto nebude pozerať s hrôzou, ale brať to ako niečo zaujímavé... A teraz čo sa týka tvojho priateľa, nepoznám ho a tak neviem usúdiť o čo mu vlastne ide, ale ako tu už bolo spomínané, chlapi, ktorí si vybudovali, alebo len budujú kariéru, myslia na rodinu menej ako iní muži... to neznamená, že chyba je v tebe, kebyže si sa mu tak protivila, tobož sa za teba hanbil, tak by s tebou určite nebol, to si píš! Jednoducho ťa ľúbi, len jeho krédom je možno neviazať sa... Každý ma svoje chybičky krásy, nikto nie je dokonalý a kebyže sme na každom človeku mali hľadať len to zlé, nikdy si svojho vysnívaného partnera nenájdeme, jednoducho by to tak nešlo... Uvedom si, že ťa ma rád a zatiaľ to nerieš, jeho názor sa možno časom zmení. a ps: začni tie svoje chybičky krásy prehliadavať a práve naopak zvýrazni to, čo je na tebe ojedinelé a nádherné... držím palce!

ciss

a ty sa citis dobre, ked sa hanbí za teba?pre takych je dôlezite, ako ich partnerka vyzerá a čo povie okolie. Ked sa za teba hanbí, tak ta časom isto vymeni..ked mozno najde taku povahu ako ty v krajsom prevedeni:)

agina

Urcite sa stebou citi velmi dobre, nezalezi mu na fyzickej, ale psychickej krase.
A ze si nechce zalozit rodinu??? To je pre velkych manazerov typicke.

brrr

Sluzim ako matrac???? aj napriek tomu,ze som taka aka som??? ja neviem... moze mat kopu inych zien...krajsich,vzdelanejsich...preco mna,ked ma ma len podla teba na sex?