Polygynax

Príspevok v téme: Polygynax
roxi

dnes som bola u gyn. a predpisal mi POLYGYNAX na preliecenie kvasinkami.iibaze az v lekarni som si vsimla ze tabletky sa zavadzaju do posvy.zajtra,pozazajtra vsakcakam menstr.a tak neviem ci ich mam zacat brat hned alebo az po jej skonceni.je tam sice pisane ze pocas menstr.uzivajte dalej,ale ked budem mat silne krvacanie ma zmysel si to tam davat?nevyjde to pri krvacani vsetko von a teda to nebude zbytocne?okrem toho este aj zacnem brat novu hak a neviem aky vplyv to na nu bude mat?

tekilQa

noo mam zapal a tiez predpokladam ze mi doktorka predpisala ten polygynax kvoli vytoku a svrbeniu ...tak asi radsej pockam len dufam ze sa to nevrati zase

alzbee

tekilQa: predpokladam, ze ich beries kvoli tomu, ze mas susku choru, cize ja osobne ti odporucam ani nie tak kvoli tabletkam, ale kvoli kadejakym bakteriam v bazene, neist na kupko a pockat, kym sa vyliecis.

akinom007

267/ a preto lebo nicia aj to prirodzene co tam ma byt sa maju brat vzdy po vyuzivani antimykotik aj lactobacily napr: GYNOFLOR? FLORAGYN? GYNOCAPS

267

AHOJTE, KED TO TU TAK CITAM, SPOMENULA SOM SI, ZE JEDEN MUDR. RAZ SPOMINAL, ZE POLYGYNAX DOKAZE ZNICIT AJ TO CO MA VO VAGINE PRIRODZENE BYT - CIZE LAKTOBACILY. TAK RADSEJ HO NEBERTE OPAKOVANE ALEBO MOC DLHO. A OKREM TOHO NIEKTORE ZENSKE PROBLEMY SA VELMI DOBRE LIECIA PRAVE CEZ MENSTRUACIU.

bubuu

baby. ja mam vytok a moj doktor mi dal na to polygynax... kapsule som uz sice dobrala, ale výtok mam stale...tak na mna sa polygynax neosvedcil, ale dufam ze vam zaberie....