zbohom PPP

Príspevok v téme: zbohom PPP
awde

ok, mam PPP...dlho, uz od skorej puberty.1.8 som to chcela vsetko hodit za hlavu, dnes je len 2.8 a uz som zlyhala.a viete co je na tom najvtipnejsie? lekarom neverim, pretoze som jednou z nich....neverim, ze dake liecenie a tabletky by mi pomohli.musim to dokazat sama, takze zajtra zacinam opet, a navzdy dam tomu zbohom.a vsetkym vam drzim palce!

mis.

awde, lebo nechcem tu moc písať:( Chcela by som aj niečo osobné- týka sa to PPP, ale tu nemôžem, chodia sem ľudia, ktorí ma poznajú.... a nikto nevie, že mám ešte problém, že je to čím ďalej horšie a horšie:(

mis.

A gratulujem. Verím, že tie dníčky budú už len pribúdať- tie úspešné.. ja mám o sebe stále pochybnosti:(

awde

1.den mam uspesne za sebou:),citim sa dobre:) za 11 dni idem na dovolenku, to by som chcela tak 1,5-2 kg zhodit....ale hlavne dovtedy vyzdrzat a neprezrat sa.
mis. budem rada ak budeme na to dve:)

ccc

tiez som skoncila LF, neviem este na co sa budem specializovat, ale v ostatnych oblastiach mediciny si urcite necham poradit a liecit sa od kolegov.
je to smutne, ked lekar ma taku mienku o ostatnych lekaroch.
citala som jednu anamnezu o lekarke..trpela anorexiou..a tiez bola presvedcena, ze to dokaze sama..nedokazala..onedlho potom, co ju hospitalizovali nastal exitus.
skoda, ta zena mala okolo 35 rokov..no, ale komu nie je rady, tomu nie je pomoci..