Cysty

masti

Ahoj, nie som sice odbornik,ale skusim napisat nieco zo svojej skusenosti. Zistili mi najskor cysty na vajecnikoch, bola asi tak velka ako Tvoja, rastla neuveritelnou rychlostou, pocas dvoch dni mi bola schopna narast o 1.5 cm. Vybrali mi cystu a za dva dvi po sone tam bola zase. Mavala som bolesti a lekari si mysleli ze z tejto cysty ale problemy boli vaznejsie. Takze nie je cysta ako cysta. Musis sa porozpravat s lekarom o aku cystu vlastne ide. Existuju cysty, ktore mozes mat cely zivot a nemaju vobec ziadny vplyv, ci na tehotenstvo, menzes, sexualny zivot. Naopak su cysty velmi nebezpecne, ktore mozu prasknt a nemusis to ani prezit, ich obsah sa vyleje do brusnej dutiny a v tom pripade je kazda sekunda draha. Ja som tiez brala vitamin B- injekciou a takisto mi to nepomohlo a som si dokonca ista ze teraz tam je zase, ale nemam vobec ziadne komplikacie, takze chod za lekarom a informuj sa. Okrem toho operativne sa cysty vyberaju laparoskopiou- zostanu ti 3 dierky v brusku( trva to asi 20 minut) a okrem, toho Ta mozu domov prepustit uz na druhy den a stichy ti vyberu aj ambulantne, najlepsie je tam byt 4 dni, potom ta pustia domov ako by sa nechumelilo, takze zo skoly vynechas max tyzden, pripa. dva a to sa mysli da vydrzat, je to ako obycajna chripka.

janík

Tvoja chyba ,lebo nič lepšie nenajdeš.Už si vyskúšala akupunktúru,keď jej neveríš.Ja súdim niečo až potom,keď to dokonale poznám.Neodsudzujem niečo čo nepoznám.

vili

Nedoverujem alternativnej medicine
a povedali mi ze operacia je ta posledna moznost. Co ak sa mi to spravi zas? To budem chodit na operaciu kazdy mesiac?